Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160

UBIQUITIOvervågningskameraerEAN: 0810177163244
Pris fra 3.662 krtil 4.339 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 677 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.515 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3662 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
3.662 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - misbrugssikker / vejrfast - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - GbE - DC 37 - 57 V / PoE+

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-G6-Pro-Bullet-W
EAN: 0810177163244
Varenr.: 1003602917
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G6 Pro Bullet White
3.796 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G6 Pro Bullet White
4.119 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi G6 Pro Bullet White billede

Produktinformation

4K 8MP-sensor med stor 1/1.2" CMOS forbedrer detaljer i svagt lys AI på enheden klassificerer personer og køretøjer og reducerer falske alarmer 2.36x optisk zoom og 114° FOV dækker perimeterer og parkeringspladser Langtrækkende IR og farvenatvision op til 60 m udvider dækningen PoE+ Gigabit Ethernet, microSD og tovejslyd forenkler installationen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-G6-PRO-BULLET-W
EAN: 0810177163244
Varenr.: 5020063715
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs 4K - Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro
-2%4.299 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs 4K - Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro
-2%4.319 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
4.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.662 kr3.662 krKøb
2Proshop DK3.796 kr3.796 krKøb
3Dustin DK4.119 kr4.205,25 krKøb
4Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
5Vivas DK4.319 kr4.388 krKøb
6Ultrashop4.339 kr4.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 3.472 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 3.792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.602 kr.

Den nuværende pris på 3.662 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect G6 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.662 kr27 kr (1%)
29. maj 20263.689 kr68 kr (2%)
28. maj 20263.621 kr24 kr (1%)
27. maj 20263.597 kr128 kr (3%)
26. maj 20263.725 kr128 kr (4%)
25. maj 20263.597 kr12 kr (0%)
24. maj 20263.609 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.621 kr20 kr (1%)
21. maj 20263.601 kr83 kr (2%)
20. maj 20263.684 kr83 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret