Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810084697719
Pris fra 1.433 krtil 3.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.186 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.410 kr 10. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1433 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM4 1m
1.433 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM4 1m billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - LC/UPC multi-mode (han) til LC/UPC multi-mode (han) - 1 m. - 2 mm - fiberoptik - duplex - OM4 - halogenfri, indendørs - rose (pakke med 50)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-OFC-M2-LULU-1M-50
EAN: 0810084697719
Varenr.: 1002809438
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter
1.799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Lc Upc Fiber Patch Cable 50-p 1m Lc Lc Om4
3.619 kr
Til butik
Ubiquiti Lc Upc Fiber Patch Cable 50-p 1m Lc Lc Om4 billede

Produktinformation

OM4 multimodefibre leverer stabile, højhastighedsforbindelser over korte afstande UPC-polerede LC-stik holder indsættelsestabet lavt, omkring 0,3 dB LSZH-kappe reducerer røg og frigivelse af halogener, hvilket giver sikrere installationer Pakke med 50, 1 m kabler gør store udrulninger hurtigere og reducerer omkostningerne Understøtter fuld duplex og 850 / 1300 nm bølgelængder til almindelige forbindelser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Fiberoptiske kabler
Artikel nr.: UACC-OFC-M2-LULU-1M-50
EAN: 0810084697719
Varenr.: 5020042704

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.433 kr1.433 krKøb
2Proshop DK1.799 kr1.799 krKøb
3Dustin DK3.619 kr3.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.410 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 3.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.578 kr.

Den nuværende pris på 1.433 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 1m (50-Pack) - Pink - 1meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.433 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.430 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.429 kr4 kr (0%)
25. maj 20261.433 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.430 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.434 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.432 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.430 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.422 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.419 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret