Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810084697702
Pris fra 1.369 krtil 1.772 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 403 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.362 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1369 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Fiber 50p 0.5m Lc Lc Om4
1.369 kr
Til butik
Ubiquiti Fiber 50p 0.5m Lc Lc Om4 billede

Produktinformation

OM4 multimodefiber, designet til pålidelige kortdistance-, højhastighedsforbindelser 0,5 m og 2 mm rund profil holder kabeltræk pæne, rosa farve gør det nemmere at identificere LC/LC han-UPC-stik understøtter fuld duplex, 850 nm og 1300 nm LSZH-mantel reducerer risikoen for røg og giftige gasser i lukkede udstyrsrum Pakke med 50 til installationer i større mængder, lav dæmpning 0,3 dB og 35 dB retur-tab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Fiberoptiske kabler
Artikel nr.: UACC-OFC-M2-LULU-0.5M-50
EAN: 0810084697702
Varenr.: 5020046622
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM4 50cm
1.383 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Indoor OM4 multi-mode fiber
1.719 kr
Til butik
Ubiquiti Indoor OM4 multi-mode fiber billede

Produktinformation

Ubiquiti Indoor OM4 Multi-Mode Fiber Oplev en overlegen netværkspræstation med Ubiquiti Indoor OM4 Multi-Mode Fiber, varenummer UACC-OFC-M2-LULU-0.5M-50. Denne højtydende fiberoptiske kabel er designet til at optimere datatransmission i indendørs omgivels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Duplex Fiberkabler
EAN: 0810084697702
Varenr.: 90644
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m
1.772 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb
2CompuMail DK1.383 kr1.383 krKøb
3Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
4Proshop DK1.772 kr1.772 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.362 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.376 kr.

Den nuværende pris på 1.369 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 0.5m (50-Pack) - Pink - 0.5m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 20261.369 kr4 kr (0%)
22. apr. 20261.365 kr3 kr (0%)
21. apr. 20261.368 kr3 kr (0%)
19. apr. 20261.365 kr2 kr (0%)
18. apr. 20261.363 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.362 kr7 kr (1%)
10. jan. 20261.369 kr26 kr (2%)
14. dec. 20251.395 kr18 kr (1%)
13. dec. 20251.377 kr1 kr (0%)
11. dec. 20251.378 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret