Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810084695029
Pris fra 182 krtil 431 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 249 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM4 15m
182 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Patchkabel Fiberoptik OM4 15m billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - LC/UPC multi-mode (han) til LC/UPC multi-mode (han) - 15 m. - 2 mm - fiberoptik - duplex - OM4 - halogenfri, indendørs - rose

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-OFC-M2-LULU-15M
EAN: 0810084695029
Varenr.: 1002747316
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter
234 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Indoor OM4 multi-mode fiber
239 kr
Til butik
Ubiquiti Indoor OM4 multi-mode fiber billede

Produktinformation

Ubiquiti Indoor OM4 Multi-Mode Fiber Oplev den imponerende ydeevne med Ubiquiti Indoor OM4 Multi-Mode Fiber, varenummer UACC-OFC-M2-LULU-15M. Denne fiberoptiske kabel er designet til indendørs brug og tilbyder høj båndbredde og hastighed, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Duplex Fiberkabler
EAN: 0810084695029
Varenr.: 91184
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Lc Upc Fiber Patch Cable 15m Lc Lc Om4
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK182 kr182 krKøb
2Proshop DK234 kr273 krKøb
3Ultrashop239 kr239 krKøb
4Dustin DK431 kr517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter i 151 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Ubiquiti UniFi OM4 Duplex LC UPC Fiber Patch Cable 15m - Pink - 15 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026182 kr52 kr (22%)
29. maj 2026234 kr5 kr (2%)
25. maj 2026239 kr192 kr (45%)
24. maj 2026431 kr192 kr (80%)
21. maj 2026239 kr3 kr (1%)
19. maj 2026236 kr1 kr (0%)
14. maj 2026235 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026237 kr54 kr (30%)
9. apr. 2026183 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026184 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret