Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084691137
Pris fra 3.926 krtil 4.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 823 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.688 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3926 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
3.926 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi AI Professional - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - H.264 - PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-AI-Pro
EAN: 0810084691137
Varenr.: 1001501804
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UVC-AI-Pro AI Professional
3.941 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ai Professional Bullet Camera Black
4.249 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Ai Professional Bullet Camera Black billede

Produktinformation

4K (8MP) videoopløsning Avanceret AI: Større præcision og rækkevidde Indbyggede IR-lysdioder og et automatisk IR-filter Optag lyd med en integreret mikrofon Tilslut og strømfør med PoE Vejrbestandig (eksponeret udendørs)

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-AI-PRO
EAN: 0810084691137
Varenr.: 5011350769
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
4.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UVC-AI-Pro Bullet IP-kamera 4K - inde/ude, loft/væg/mast
-6%4.599 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UVC-AI-Pro Bullet IP-kamera 4K - inde/ude, loft/væg/mast
-6%4.619 kr
Før 4.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Protect AI Pro
4.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.926 kr3.926 krKøb
2Proshop DK3.941 kr3.941 krKøb
3Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb
4Ultrashop4.499 kr4.499 krKøb
5Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
6Vivas DK4.619 kr4.698 krKøb
7COMTEK4.749 kr4.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 i 151 dage. Laveste pris i perioden er 3.538 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 3.941 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.749 kr.

Den nuværende pris på 3.926 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.926 kr103 kr (3%)
26. maj 20263.823 kr118 kr (3%)
25. maj 20263.941 kr94 kr (2%)
24. maj 20263.847 kr24 kr (1%)
23. maj 20263.871 kr17 kr (0%)
21. maj 20263.888 kr46 kr (1%)
20. maj 20263.842 kr102 kr (3%)
18. maj 20263.740 kr24 kr (1%)
16. maj 20263.764 kr29 kr (1%)
15. maj 20263.793 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret