Gå til hovedindhold

Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084692448
Pris fra 1.045 krtil 1.339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 997 kr 12. maj

Sammenlign priser på Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1045 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi AI Theta Pro
1.045 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi AI Theta Pro billede

Produktinformation

Long Distance, overvågningskamera, kugle, indendørs, farve (Dag/nat), 8 MP, 3840 x 2160, fast brændvidde, H.264, DC 5 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: UVC-AI-THETA-PROLENS50
EAN: 0810084692448
Varenr.: 3328425
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Ai Theta Professional Long-distance Lens Linse
1.149 kr
Til butik
Ubiquiti Ai Theta Professional Long-distance Lens Linse billede

Produktinformation

8 MP-sensor med H.264 leverer detaljeret video til indendørs overvågning 60° diagonal, 53° horisontal, 31° vertikal for præcis indramning Robust kabinet i aluminium og PC, kompakt 60 g format til nem installation Lavt forbrug på 2,5 W ved 5 V sænker driftsomkostningerne ved 24/7-brug Kablet kompatibilitet med Ubiquiti, inkluderer monteringssæt og quickguide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-AI-Theta-ProLens50
EAN: 0810084692448
Varenr.: 5011365712
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance
-4%1.299 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance billede

Produktinformation

Præcis linse til indendørs overvågningForøg rækkevidden og skarpheden i dit overvågningskamera med AI Theta Professional Long-Distance. Denne linse er udviklet til Ubiquiti Networks og giver et fokuseret synsfelt, så du kan fange detaljer på længere afstand indendørs. Den kompakte, hvide cylinder passer diskret ind i moderne miljøer.Hvorfor vælge denne linse til dit overvågningskamera?Med en billedsensorstørrelse på 1/1,8”, ca. 8 MP og diagonalt synsfelt på 60° opnår du en balanceret kombination af overblik og detaljegrad. Linsen er kablet for stabil forbindelse, og huset i aluminium og polycarbonat giver en robust fornemmelse i daglig brug. Med lavt strømforbrug på 2,5 W og understøttede H.264-komprimering kan den indgå i professionelle installationsmiljøer.Type: Linse til overvågningskameraBrand-kompatibilitet: Ubiquiti NetworksPlacering: IndendørsFarve: HvidMateriale: Aluminium, polycarbonatForbindelse: KabletVideokomprimering: H.264Sensorstørrelse: 1/1,8"Opløsning (ca.): 8 MPSynsfelt: Horisontalt 53°, Vertikalt 31°, Diagonalt 60°Maks. strømforbrug: 2,5 WIndgangsspænding: 5 VDriftstemp.: 0 – 40 °CRelativ luftfugtighed: 10 – 90 %Diameter: 3,66 cmDybde: 58,9 mmVægt: 60 gVægmontering: JaMed i pakken: Monteringssæt, hurtig installationsguideAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.34g
EAN: 0810084692448
Varenr.: 1909084
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance
-4%1.319 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Long-distance lens with
1.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.045 kr1.045 krKøb
2Dustin DK1.149 kr1.235,25 krKøb
3Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
4Vivas DK1.319 kr1.398 krKøb
5Ultrashop1.339 kr1.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance i 153 dage. Laveste pris i perioden er 993 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 1.045 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Overvågningskamera-linse Ubiquiti AI Theta Professional Long-Distance de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.045 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.048 kr7 kr (1%)
20. maj 20261.041 kr44 kr (4%)
12. maj 2026997 kr47 kr (5%)
29. apr. 20261.044 kr47 kr (5%)
21. apr. 2026997 kr55 kr (5%)
14. apr. 20261.052 kr7 kr (1%)
17. mar. 20261.059 kr17 kr (2%)
12. mar. 20261.042 kr8 kr (1%)
11. mar. 20261.050 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret