Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084691137
Pris fra 3.941 krtil 4.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 808 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.688 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3941 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UVC-AI-Pro AI Professional
3.941 kr
Til butik
Ubiquiti UVC-AI-Pro AI Professional billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, kugle, udendørs, indendørs, vejrbestandig, farve (Dag/nat), 8 MP, 3840 x 2160, 4K, audio, LAN 10/100, H.264, PoE

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: UVC-AI-PRO
EAN: 0810084691137
Varenr.: 3193464
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
3.964 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ai Professional Bullet Camera Black
4.249 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Ai Professional Bullet Camera Black billede

Produktinformation

4K (8MP) videoopløsning Avanceret AI: Større præcision og rækkevidde Indbyggede IR-lysdioder og et automatisk IR-filter Optag lyd med en integreret mikrofon Tilslut og strømfør med PoE Vejrbestandig (eksponeret udendørs)

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-AI-PRO
EAN: 0810084691137
Varenr.: 5011350769
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Camera AI Professional
4.419 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Protect AI Pro
4.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.941 kr3.941 krKøb
2CompuMail DK3.964 kr3.964 krKøb
3Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb
4Ultrashop4.419 kr4.419 krKøb
5COMTEK4.749 kr4.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 i 149 dage. Laveste pris i perioden er 3.538 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 3.941 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.752 kr.

Den nuværende pris på 3.941 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi AI Professional Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.941 kr38 kr (1%)
29. maj 20263.903 kr23 kr (1%)
28. maj 20263.926 kr103 kr (3%)
26. maj 20263.823 kr118 kr (3%)
25. maj 20263.941 kr94 kr (2%)
24. maj 20263.847 kr24 kr (1%)
23. maj 20263.871 kr17 kr (0%)
21. maj 20263.888 kr46 kr (1%)
20. maj 20263.842 kr102 kr (3%)
18. maj 20263.740 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret