Gå til hovedindhold

Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp

Pris fra 1.603 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 516 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.557 kr 10. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1603 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet
1.603 kr
Til butik
Ubiquiti SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Ubiquiti - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - 1000Base-BiDi - LC enkelttilstand - op til 3 km - 1310 nm / 1550 nm (pakke med 20)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-OM-SM-1G-S-20
EAN: 0810010076991
Varenr.: 1000698851
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SFP modul Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20 - singlemode fiber 1,25 Gbit/s, 20-pack
-14%1.899 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SFP modul Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20 - singlemode fiber 1,25 Gbit/s, 20-pack billede

Produktinformation

Netværksmodul til stabil fiberforbindelseFå en pålidelig fiberopkobling i dine switches og netværksenheder med Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20. Sættet indeholder 20 SFP-moduler til singlemode fiber, så du nemt kan udvide eller standardisere din infrastruktur. Modulerne leverer op til 1,25 Gbit/s og understøtter transmission over lange stræk.Til professionelle netværkModulerne arbejder i bølgelængdeområdet 1310–1550 nm og er designet til LC-stik på singlemode fiber (SMF). De kan nå op til 3.000 m og fungerer ved driftstemperaturer fra 0 til 70 °C, hvilket gør dem velegnede til kontorer, serverrum og andre krævende miljøer.Grænseflade: SFPType: Fiberoptisk transceiver til singlemodeMaks. datahastighed: 1,250 Gbit/sForbindelse: LCBølgelængde (Tx/Rx): 1310–1550 nmMaks. rækkevidde: 3.000 mDriftstemperatur: 0–70 °CFarve: Rustfrit stålAntal i pakke: 20 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Switches
Vægt: 0.84g
EAN: 0810010076991
Varenr.: 1942744
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SFP modul Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20 - singlemode fiber 1,25 Gbit/s, 20-pack
-14%1.919 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SFP modul Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20 - singlemode fiber 1,25 Gbit/s, 20-pack billede

Produktinformation

Netværksmodul til stabil fiberforbindelseFå en pålidelig fiberopkobling i dine switches og netværksenheder med Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20. Sættet indeholder 20 SFP-moduler til singlemode fiber, så du nemt kan udvide eller standardisere din infrastruktur. Modulerne leverer op til 1,25 Gbit/s og understøtter transmission over lange stræk.Til professionelle netværkModulerne arbejder i bølgelængdeområdet 1310–1550 nm og er designet til LC-stik på singlemode fiber (SMF). De kan nå op til 3.000 m og fungerer ved driftstemperaturer fra 0 til 70 °C, hvilket gør dem velegnede til kontorer, serverrum og andre krævende miljøer.Grænseflade: SFPType: Fiberoptisk transceiver til singlemodeMaks. datahastighed: 1,250 Gbit/sForbindelse: LCBølgelængde (Tx/Rx): 1310–1550 nmMaks. rækkevidde: 3.000 mDriftstemperatur: 0–70 °CFarve: Rustfrit stålAntal i pakke: 20 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Switches
Vægt: 0.84g
EAN: 0810010076991
Varenr.: 1942744
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-20 network
2.089 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.603 kr1.603 krKøb
2Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
3Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb
4Ultrashop2.089 kr2.089 krKøb
5Dustin DK2.119 kr2.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.529 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 2.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.661 kr.

Den nuværende pris på 1.603 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Ubiquiti Uacc-om-sm-1g-s-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 1250 Mbit/s Sfp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.603 kr4 kr (0%)
30. maj 20261.607 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.604 kr27 kr (2%)
27. maj 20261.577 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.580 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.579 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.580 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.577 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.579 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.577 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret