Gå til hovedindhold

Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC)

UbiquitiNetværkEAN: 0810010076816
Pris fra 667 krtil 1.009 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 667 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Access Reader Lite Bluetooth/NFC-nærhedslæser
667 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Access Reader Lite Bluetooth/NFC-nærhedslæser billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite - Bluetooth/NFC-nærhedslæser - kablet - NFC, Bluetooth 4.1, Mifare - 13.56 MHz - 10/100 Ethernet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UA-READER LITE
EAN: 0810010076816
Varenr.: 1000732899
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC)
708 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Access Reader Lite is a
959 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Access Reader Lite is a billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Access Reader Lite Produktnummer: UA-READER LITE UniFi Access Reader Lite fra Ubiquiti er en avanceret adgangskontrolenhed designet til at integrere problemfrit med UniFi Access-økosystemet. Denne kompakte og stilfulde reader tilbyder pålid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: RFID-læsere
EAN: 0810010076816
Varenr.: 25498
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabeladapter - Ubiquiti UA‑Reader Lite, hvid
-7%989 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Ua-reader Lite Hvid
999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabeladapter - Ubiquiti UA‑Reader Lite, hvid
-6%1.009 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK667 kr667 krKøb
2CS MEGASTORE DK708 kr747 krKøb
3Ultrashop959 kr959 krKøb
4Boligcenter DK989 kr989 krKøb
5Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
6Vivas DK1.009 kr1.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC)

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC) i 25 dage. Laveste pris i perioden er 667 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 722 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 695 kr.

Den nuværende pris på 667 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Ubiquiti UA-Reader Lite, Chip/kortlæser, adgang, Bluetooth, IP54, Near Field Communication (NFC) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026667 kr55 kr (8%)
9. maj 2026722 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret