Gå til hovedindhold

Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG)

UbiquitiNetværkEAN: 0810010076519
Pris fra 1.499 krtil 1.988 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 489 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.379 kr 14. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Monteringssæt Netværksadministrationsenhed
1.499 kr
Til butik
Ubiquiti Monteringssæt Netværksadministrationsenhed billede

Produktinformation

Ubiquiti - Monteringssæt - for netværksadministrationsenhed - aluminium, stål - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UA-Lock-Magnetic-540kg
EAN: 0810010076519
Varenr.: 1002223418
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Ua-lock-magnetic-540kg Elektromagnetiske Lås Sort, Grå
1.624 kr
Til butik
Ubiquiti Ua-lock-magnetic-540kg Elektromagnetiske Lås Sort, Grå billede

Produktinformation

540 kg holdekraft sikrer tunge døre og højrisiko adgange Lavt strømforbrug på 12 V, 500 mA integreres nemt med adgangssystemer 266 mm magnet og plade giver stort kontaktområde for pålidelig låsning Fungerer fra -10 til 50 °C, 5-90 % RH til forskellige miljøer Integreres med UA-G2-SK-Pro, UA-G2-SK, EAH-8 og UA-Hub...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Adgangssystemer
Artikel nr.: UA-LOCK-MAGNETIC-540KG
EAN: 0810010076519
Varenr.: 5020022579
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Fail-safe magnetic lock for
1.959 kr
Til butik
Ubiquiti Fail-safe magnetic lock for billede

Produktinformation

Ubiquiti Fail-safe Magnetic Lock - UA-LOCK-MAGNETIC-540KG Ubiquiti Fail-safe Magnetic Lock er en effektiv og sikker løsning til adgangskontrol, designet til at beskytte dine faciliteter mod uautoriseret adgang. Med en imponerende holdestyrke på 540 kg kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Elektroniske dørlåse
EAN: 0810010076519
Varenr.: 68349
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG)
1.988 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.499 kr1.499 krKøb
2Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb
3Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.988 kr1.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG)

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.379 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.686 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.551 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UA-Lock-Magnetic-540kg elektromagnetisk lås sort - grå (UA-LOCK-MAGNETIC-540KG) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.499 kr3 kr (0%)
31. maj 20261.502 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.505 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.502 kr123 kr (9%)
14. maj 20261.379 kr109 kr (7%)
12. maj 20261.488 kr5 kr (0%)
10. maj 20261.483 kr5 kr (0%)
9. maj 20261.488 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.489 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.497 kr99 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret