Gå til hovedindhold

Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm

UbiquitiRepeatere og transceivereEAN: 0810010076977
Pris fra 11.504 krtil 13.744 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.240 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.831 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11504 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
11.504 kr
Til butik
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 10GbE - 10GBASE-BiDi - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1270 nm / 1330 nm (pakke med 20)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-OM-SM-10G-S-20
EAN: 0810010076977
Varenr.: 1000743564
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm
11.687 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 10 GigE
11.737 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uisp 10g Bidirectional Single-mode Optical Module 20-pack
13.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.504 kr11.504 krKøb
2CS MEGASTORE DK11.687 kr11.687 krKøb
3Proshop DK11.737 kr11.737 krKøb
4Dustin DK13.744 kr13.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 10.831 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 11.562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.255 kr.

Den nuværende pris på 11.504 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-20, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, LC, 10000 m, 1270 nm, 1330 nm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202611.504 kr18 kr (0%)
31. maj 202611.522 kr26 kr (0%)
30. maj 202611.548 kr21 kr (0%)
29. maj 202611.527 kr5 kr (0%)
28. maj 202611.532 kr18 kr (0%)
27. maj 202611.514 kr36 kr (0%)
25. maj 202611.550 kr18 kr (0%)
24. maj 202611.532 kr7 kr (0%)
23. maj 202611.525 kr37 kr (0%)
22. maj 202611.562 kr19 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret