Gå til hovedindhold

Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs

UbiquitiAntennerEAN: 0810354020896
Pris fra 225 krtil 624 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 399 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 24. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 36.7cm
225 kr
Til butik
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 36.7cm billede

Produktinformation

Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AM-5G16-120
EAN: 0810354020896
Varenr.: 989459058
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs
250 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Sector Antenna 120° 5GHz
316 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 36.7cm
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Airmax Sector 5g-120-16
624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK225 kr225 krKøb
2CS MEGASTORE DK250 kr289 krKøb
3Proshop DK316 kr316 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Dustin DK624 kr710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs i 185 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 55% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026225 kr1 kr (0%)
24. maj 2026224 kr21 kr (9%)
20. maj 2026245 kr10 kr (4%)
16. maj 2026255 kr17 kr (6%)
15. maj 2026272 kr2 kr (1%)
14. maj 2026270 kr1 kr (0%)
12. maj 2026269 kr15 kr (5%)
7. maj 2026284 kr2 kr (1%)
6. maj 2026282 kr2 kr (1%)
5. maj 2026280 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret