Gå til hovedindhold

Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm

UbiquitiAntennerEAN: 0810354021404
Pris fra 1.447 krtil 1.769 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.320 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1447 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm
1.447 kr
Til butik
Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm billede

Produktinformation

Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 - Antenne - 22 dBi - retnings - udendørs

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AM-5AC22-45
EAN: 0810354021404
Varenr.: 989460228
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Airmax Ac Sector Am-5ac22-45
1.449 kr
Til butik
Ubiquiti Airmax Ac Sector Am-5ac22-45 billede

Produktinformation

Fokuseret 45° stråle giver forudsigelig sektordækning og udvidet rækkevidde MIMO med dobbelt polarisering øger klienttætheden og den brugbare gennemstrømning Fungerer over 5,1-5,8 GHz, ideel til 5 GHz PtMP-links Væggmonteret hvidt kabinet passer til udendørs lokationer, kræver solid montering til 6 kg Matcher bedst med 5ac-baseradioer for optimal gennemstrømning og støjisolering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Antenner
Artikel nr.: AM-5AC22-45
EAN: 0810354021404
Varenr.: 5010945690
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti AirMAX-antenne AM-M522-45-AC
1.590 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti 5 GHz airMAX AC Sector Antenna
1.769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.447 kr1.447 krKøb
2Dustin DK1.449 kr1.535,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.590 kr1.590 krKøb
4Ultrashop1.769 kr1.769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.320 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.465 kr.

Den nuværende pris på 1.447 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti AirMax ac Sector AM-5AC22-45 Antenne 75cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.447 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.456 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.461 kr6 kr (0%)
23. maj 20261.455 kr6 kr (0%)
22. maj 20261.461 kr28 kr (2%)
20. maj 20261.433 kr21 kr (1%)
19. maj 20261.454 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.463 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.464 kr20 kr (1%)
15. maj 20261.444 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret