Gå til hovedindhold

Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs

UbiquitiAntennerEAN: 0810354020896
Pris fra 224 krtil 723 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 36.7cm
224 kr
Til butik
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 36.7cm billede

Produktinformation

Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AM-5G16-120
EAN: 0810354020896
Varenr.: 989459058
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 36.7cm
319 kr
Til butik
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 36.7cm billede

Produktinformation

Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 Antenne 367cm Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 er en avanceret sektorantenne designet til at forbedre rækkevidden og signalstyrken af dit trådløse netværk. Med en længde på 367 cm og et 16 dBi forstærkning leverer de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Passive Antenner
EAN: 0810354020896
Varenr.: 75267
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Airmax Sector 5g-120-16
624 kr
Til butik
Ubiquiti Airmax Sector 5g-120-16 billede

Produktinformation

Fokuseret 5 GHz-dækning med 16 dBi forstærkning reducerer interferens 8° horisontal og 4° vertikal stråleforming leder signalerne præcist Dobbelt polarisering forbedrer link-pålidelighed på travle udendørssteder Lav 1,5:1 VSWR opretholder signaleffektivitet og stabil ydeevne Slankt hvidt vægmonteret design passer i snævre rum og installeres hurtigt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Antenner
Artikel nr.: AM-5G16-120
EAN: 0810354020896
Varenr.: 5010517413
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs
634 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Sector Antenna 120° 5GHz
723 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK224 kr224 krKøb
2Ultrashop319 kr319 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK634 kr673 krKøb
5Proshop DK723 kr723 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs i 182 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 671 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er 54% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Ubiquiti AirMax Sector AM-5G16-120 - Antenne - 16 dBi - retnings - udendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026224 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026223 kr2 kr (1%)
27. maj 2026225 kr1 kr (0%)
24. maj 2026224 kr21 kr (9%)
20. maj 2026245 kr10 kr (4%)
16. maj 2026255 kr17 kr (6%)
15. maj 2026272 kr2 kr (1%)
14. maj 2026270 kr1 kr (0%)
12. maj 2026269 kr15 kr (5%)
7. maj 2026284 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret