Gå til hovedindhold

Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084698464
Pris fra 3.064 krtil 3.311 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.809 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3064 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera AI Turret Black
3.064 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Camera AI Turret Black billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, kanontårn, udendørs, misbrugssikker / vejrfast, farve (Dag/nat), 8 MP, 3840 x 2160, 4K, fast brændvidde, audio, GbE, PoE Plus

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: UVC-AI-Turret-B
EAN: 0810084698464
Varenr.: 3356051
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160
3.139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ai Turret Sort
-0%3.311 kr
Før 3.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Unifi Ai Turret Sort billede

Produktinformation

4K 8 MP ved 30 fps giver skarpe optagelser til hurtig, pålidelig bevisføring 134° diagonal visning og 40 m IR-nattesyn dækker store områder IP66- og IK08-kabinet modstår vejr og hærværk udendørs PoE, Gigabit Ethernet og UniFi Protect gør installation og administration nemmere 2‑vejs lyd med støjreduktion samt lokal microSD-optagelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-AI-Turret-B
EAN: 0810084698464
Varenr.: 5020043070

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.064 kr3.064 krKøb
2CompuMail DK3.139 kr3.139 krKøb
3Dustin DK3.311 kr3.397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 2.809 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 3.087 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.019 kr.

Den nuværende pris på 3.064 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti AI Turret Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.064 kr93 kr (3%)
24. maj 20262.971 kr82 kr (3%)
23. maj 20263.053 kr14 kr (0%)
13. maj 20263.039 kr2 kr (0%)
10. maj 20263.037 kr5 kr (0%)
9. maj 20263.042 kr7 kr (0%)
8. maj 20263.049 kr13 kr (0%)
7. maj 20263.062 kr3 kr (0%)
6. maj 20263.059 kr1 kr (0%)
5. maj 20263.058 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret