Gå til hovedindhold

Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810084699447
Pris fra 4.102 krtil 4.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 717 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.623 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort
4.102 kr
Til butik
Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort billede

Produktinformation

Ubiquiti AI LPR - UVC-AI-LPR - 3840 x 2160 (4K) - 30 FPS - 8MP - PoE+ - IP66 - Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-AI-LPR-B
EAN: 0810084699447
Varenr.: 1002952214
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ai Lpr Black
4.124 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Ai Lpr Black billede

Produktinformation

4K 8 MP video ved 30 fps opfanger fine detaljer til sikkerhedsgennemgang Bredt synsfelt på 109,9° dækker indgange og brede baner Nattesyn op til 15 m holder overvågning aktiv efter mørkets frembrud IP66, aluminiums hus og IK04-beskyttelse til udendørs brug Administrer via UniFi Protect for centraliseret webbaseret kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: UVC-AI-LPR-B
EAN: 0810084699447
Varenr.: 5020031648
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UVC-AI-LPR-B Camera AI LPR
4.331 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Specialized 4K camera with 3x
4.469 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Ubiquiti AI LPR Bullet - 4K IP66 til væg/stang
-8%4.799 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Ubiquiti AI LPR Bullet - 4K IP66 til væg/stang
-8%4.819 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.102 kr4.102 krKøb
2Dustin DK4.124 kr4.210,25 krKøb
3Proshop DK4.331 kr4.331 krKøb
4Ultrashop4.469 kr4.469 krKøb
5Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
6Vivas DK4.819 kr4.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort i 135 dage. Laveste pris i perioden er 3.623 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 4.156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.840 kr.

Den nuværende pris på 4.102 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti AI LPR Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 PoE+ Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.102 kr1 kr (0%)
29. maj 20264.101 kr23 kr (1%)
28. maj 20264.124 kr2 kr (0%)
27. maj 20264.126 kr24 kr (1%)
25. maj 20264.150 kr6 kr (0%)
23. maj 20264.156 kr317 kr (8%)
20. maj 20263.839 kr64 kr (2%)
18. maj 20263.775 kr1 kr (0%)
17. maj 20263.776 kr24 kr (1%)
15. maj 20263.800 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret