Gå til hovedindhold

Solar Plus Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C

Solar PlusEludstyrEAN: 7332811138256
Pris fra 49,86 krtil 75,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 25,64 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,49 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49.86 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Ml 3/1 Sort Boks 5M
49,86 kr
Til butik
Krympeslange Ml 3/1 Sort Boks 5M billede

Produktinformation

Tyndvægget krympeslange med lim i boks, modstandsdygtig overfor de fleste kemikalier og opløsningsmidler. Temperaturområde -45°C til +125°C, krympetemperatur 120°C Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krym...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 7332811138256
Varenr.: 8810594599249
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange ml 3/1 sort boks 5m
51,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRYMPESLANGE ML 3/1 SORT BOKS 5M
55,61 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C
59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeflex Mini-Box m/lim 3/1mm sort 5 mtr.
68 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Krympeslange ML 3/1, sort, 5 meter
75,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk49,86 kr49,86 krKøb
2MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN55,61 kr55,61 krKøb
4CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
5Elvvs.dk68 kr68 krKøb
6WATTOO.DK75,5 kr75,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C

PriceData har fulgt prisen på Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C i 173 dage. Laveste pris i perioden er 30,83 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 51,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 49,86 kr er 35% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange med lim 3/1 sort i boks med 5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202649,86 kr1,39 kr (3%)
19. maj 202651,25 kr1,39 kr (3%)
13. maj 202649,86 kr2,2 kr (5%)
9. maj 202647,66 kr12,53 kr (36%)
7. maj 202635,13 kr8,87 kr (20%)
6. maj 202644 kr8,87 kr (25%)
25. apr. 202635,13 kr3,38 kr (11%)
14. apr. 202631,75 kr
13. apr. 202632,5 kr
5. apr. 202631,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret