Gå til hovedindhold

Solar Plus Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C

Solar PlusEludstyrEAN: 7332811138294
Pris fra 55,57 krtil 75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19,43 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54,29 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.57 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Ml 19/6 Sort Boks 2M
55,57 kr
Til butik
Krympeslange Ml 19/6 Sort Boks 2M billede

Produktinformation

Tyndvægget krympeslange med lim i boks, modstandsdygtig overfor de fleste kemikalier og opløsningsmidler. Temperaturområde -45°C til +125°C, krympetemperatur 120°C Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Kry...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 7332811138294
Varenr.: 8810594566481
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange ml 19/6 sort boks 2m
57,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C
61 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Melbye krympeslange ML 19/6, sort, 2 m
62 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeflex Mini-Box m/lim 19/6mm sort 2,5m
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk55,57 kr55,57 krKøb
2MaintainIt57,5 kr57,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
4WATTOO.DK62 kr62 krKøb
5Elvvs.dk75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C

PriceData har fulgt prisen på Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C i 172 dage. Laveste pris i perioden er 53,38 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 55,57 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange med lim 19/6 sort i boks med 2m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202655,57 kr1,93 kr (3%)
2. jun. 202657,5 kr1,93 kr (3%)
1. jun. 202655,57 kr1,93 kr (3%)
31. maj 202657,5 kr1,93 kr (3%)
20. maj 202655,57 kr1,93 kr (3%)
19. maj 202657,5 kr1,93 kr (3%)
25. apr. 202655,57 kr
14. apr. 202654,88 kr1,37 kr (2%)
13. apr. 202656,25 kr1,37 kr (2%)
5. apr. 202654,88 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret