Gå til hovedindhold

TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset

TVSMøblerEAN: 5704263111026
Pris fra 791 krtil 1.191,28 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 400,28 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 791 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS vendbart ventilsæt lige, krom
-10%791 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS vendbart ventilsæt lige, krom billede

Produktinformation

Vinkelløbende og vendbart ventilsæt fra TVS Dette TVS ventilsæt passer til håndklædetørrerne fra TVS. Ventilsættet sørger for, at du kan få fjernvarme eller centralvarme i din håndklædetørrer. Dette vinkelløbende ventilsæt, er en enkel løsning, hvor vent...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: chrome
EAN: 5704263111026
Varenr.: 405381104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset
891 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt, vinkelløbende, vendbar, krom
899 kr
Til butik
TVS ventilsæt, vinkelløbende, vendbar, krom billede

Produktinformation

TVS vinkelløbende ventilsæt med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning. En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret meget. Fordelen ved et manuelt ventilsæt er, at håndklædetørreren bliver varmere, da der vil løbe mere vand igennem den, nå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Indretningen
Farve: chrome
EAN: 5704263111026
Varenr.: 405381104
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS Hjørneventilsæt m/Roset, Krom
962,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TVS VINKEL VENTILSÆT KROM
1.191,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS791 kr791 krKøb
2CS MEGASTORE DK891 kr930 krKøb
3BilligVVS DK899 kr899 krKøb
4VVS.dk962,75 kr962,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.191,28 kr1.191,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset

PriceData har fulgt prisen på TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset i 181 dage. Laveste pris i perioden er 783 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 848 kr.

Den nuværende pris på 791 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for TVS ventilsæt krom - hjørne-vinkel m. roset de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026791 kr100 kr (11%)
26. maj 2026891 kr100 kr (13%)
17. maj 2026791 kr105 kr (12%)
16. maj 2026896 kr105 kr (13%)
10. maj 2026791 kr108 kr (12%)
9. maj 2026899 kr108 kr (14%)
3. maj 2026791 kr45 kr (5%)
18. apr. 2026836 kr43 kr (5%)
17. apr. 2026879 kr43 kr (5%)
3. apr. 2026836 kr43 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret