Gå til hovedindhold

TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos

XiaomiElektronikEAN: 6941948704916
Pris fra 460 krtil 619 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 427 kr 14. maj

Sammenlign priser på TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 460 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi TV Box S - 3. generation - AV-afspiller - 2 GB RAM
460 kr
Til butik
Xiaomi TV Box S - 3. generation - AV-afspiller - 2 GB RAM billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Medieafspillere & Streaming
Farve: 6
Artikel nr.: PFJ4191EU
EAN: 6941948704916
Varenr.: 24073093
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi TV Box S (3rd Gen) EU Digital AV-afspiller
476 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi TV Box S (3. generation)
479 kr
Til butik
Xiaomi TV Box S (3. generation) billede

Produktinformation

Xiaomi TV Box S (3. generation) gør dit TV klar til streaming og medieafspilning uden at skifte skærmen ud. Den er velegnet til tv, medieafspiller og streaming. Streamingboksen tilsluttes dit TV via HDMI, så billedet sendes videre til skærmen. Med Google TV som styresystem får du et samlet overblik over dine apps og tjenester i én menu, hvilket kan gøre det lettere at finde næste serie eller film. ## Skarpt billede til film og serier Med 4K opløsning får du et detaljeret billede, når indholdet understøtter det. Dolby Vision kan hjælpe med at gengive lys og mørke nuancer mere nuanceret, så film og serier fremstår mere dynamiske på et kompatibelt TV. ## Stabil streaming og nem styring Wi-Fi 6 support betyder, at boksen kan udnytte nyere trådløse netværk, når de er tilgængelige. Den medfølgende Bluetooth-fjernbetjening understøtter stemmestyring og gør det muligt at styre boksen uden at pege direkte på den. I pakken: Xiaomi TV Box S (3. generation).

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Streaming
Artikel nr.: TV Box S 3rd Gen
EAN: 6941948704916
Varenr.: 22328
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi TV Box S (3rd Gen)
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Streaming boks Xiaomi TV Box S 3. generation - 4K UHD, 2 GB/32 GB - sort
-23%599 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Xiaomi TV Box S (3. gen.)
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Streaming boks Xiaomi TV Box S 3. generation - 4K UHD, 2 GB/32 GB - sort
-23%619 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi TV Box S (3rd gen) Odtwarzacz multimedialny Android TV
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK460 kr499 krKøb
2CompuMail DK476 kr476 krKøb
3Av-Cables DK479 kr479 krKøb
4Proshop DK499 kr538 krKøb
5Boligcenter DK599 kr599 krKøb
6Komplett DK599 kr599 krKøb
7Vivas DK619 kr688 krKøb
8Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos

PriceData har fulgt prisen på TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos i 142 dage. Laveste pris i perioden er 424 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 453 kr.

Den nuværende pris på 460 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TV-boks Xiaomi Mi TV Box S 3. generation EU - 4K Android med Dolby Vision/Atmos de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026460 kr6 kr (1%)
23. maj 2026454 kr9 kr (2%)
22. maj 2026445 kr13 kr (3%)
21. maj 2026432 kr3 kr (1%)
20. maj 2026435 kr9 kr (2%)
15. maj 2026444 kr17 kr (4%)
14. maj 2026427 kr1 kr (0%)
11. maj 2026428 kr3 kr (1%)
10. maj 2026431 kr1 kr (0%)
9. maj 2026432 kr25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret