Gå til hovedindhold

Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB

StrongElektronikEAN: 9120072379208
Pris fra 448 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 448 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB
448 kr
Til butik
Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Strong
Kategori: Medieafspillere & Streaming
Farve: 1
Artikel nr.: LEAP-S3+ V2
EAN: 9120072379208
Varenr.: 21926676
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Strong LEAP-S3+V2 4K Google TV-boks
449 kr
Til butik
Strong LEAP-S3+V2 4K Google TV-boks billede

Produktinformation

Få samlet streaming, medieafspiller og hjemmeunderholdning ét sted med Strong LEAP-S3+V2 4K Google TV-boks. Modellen er velegnet til tv, medieafspiller, streaming og hjemmeunderholdning, når du vil have en enkel boks til dine tjenester og apps. Som streaming-enhed giver den adgang til Google TV og Google Play Store, så du kan hente og styre dine apps via samme brugerflade. Understøttelse af Dolby Vision, HDR10+, HDR10 og HLG betyder, at boksen kan håndtere flere typer HDR-indhold. ## Fleksible forbindelser til dit tv-setup Med dual band WiFi, Bluetooth og Ethernet kan du vælge den forbindelsesform, der passer bedst til din installation. Dual band WiFi giver boksen mulighed for at udnytte forskellige trådløse bånd, mens Ethernet tilbyder en kablet forbindelse, hvis du foretrækker mere stabilitet. ## Stemmestyring og moderne lyd- og videoformater Stemmestyring er understøttet, så du kan betjene boksen via den medfølgende fjernbetjening med stemmestyring og sifferknapper i stedet for udelukkende at navigere manuelt i menuer. Understøttelse af H.265, AV1 og VP9 betyder, at boksen arbejder med flere moderne videoformater. Boksen kan sende Dolby Atmos og Dolby Digital videre til kompatibelt udstyr, så lydformatet bevares på modtagende enheder. I pakken: Strong LEAP-S3+V2 4K Google TV-boks og fjernbetjening med stemmestyring og sifferknapper.

Produktspecifikationer

Mærke: Strong
Kategori: Streaming
Artikel nr.: x
EAN: 9120072379208
Varenr.: 69947
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Strong LEAP-S3+V2 Digital AV-afspiller Hvid
508 kr
Til butik
Strong LEAP-S3+V2 Digital AV-afspiller Hvid billede

Produktinformation

Strong LEAP-S3+V2. Processorproducent: Amlogic, Processormodel: S905Y4, Processorfrekvens: 2 GHz. Intern hukommelse: 2000 MB. Intern lagerkapacitet: 16 GB, Opbevaringsmedietype: eMMC. Grafikadapter: Mali G31-MP2. Operativsystem installeret: Android, Video-apps: Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, Understøttede videoformater: AV1, AVC, H.264, H.265, MPEG4, VP8, VP9...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Strong
Artikel nr.: LEAP-S3+V2
EAN: 9120072379208
Varenr.: 1002936466
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strong LEAP-S3+ V2 - White - 4K - Google TV box - Dolby Vision Atmos
599 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Strong LEAP-S3+V2 Digital AV-afspiller Hvid
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strong Leap-s3+v2 Smart Tv Box 4k 16gb Wi-fi
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
2Av-Cables DK449 kr449 krKøb
3CompuMail DK508 kr508 krKøb
4Proshop DK599 kr638 krKøb
5Ultrashop649 kr649 krKøb
6Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB

PriceData har fulgt prisen på Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB i 181 dage. Laveste pris i perioden er 398 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 516 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 457 kr.

Den nuværende pris på 448 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Strong LEAP-S3+V2, Amlogic, S905Y4, 2 GHz, Cortex-A35, 2000 MB, 16 GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026448 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026449 kr10 kr (2%)
8. apr. 2026459 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026462 kr46 kr (9%)
11. mar. 2026508 kr21 kr (4%)
7. mar. 2026487 kr28 kr (6%)
6. mar. 2026459 kr9 kr (2%)
25. feb. 2026450 kr42 kr (10%)
6. feb. 2026408 kr10 kr (3%)
4. feb. 2026398 kr54 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret