Gå til hovedindhold

Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort)

SonyHovedtelefoner og headsetEAN: 4548736156432
Pris fra 880 krtil 1.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 419 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 854 kr 25. maj

Sammenlign priser på Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 880 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony ULT Wear Headset - Black
880 kr
Til butik
Sony ULT Wear Headset - Black billede

Produktinformation

Ult Power Sound Series, hovedtelefoner med mik., fuld størrelse, Bluetooth, trådløs, kablet, aktiv støjfjerning, 3,5 mm jackstik, støjisolerende, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WHULT900NB.CE7
EAN: 4548736156432
Varenr.: 3264992
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
892 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony ULT Wear Trådløse hovedtelefoner Sort
1.021 kr
Til butik
Sony ULT Wear Trådløse hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

Sony ULT Wear - Oplev lydens ultimative kraft, Dyk ned i en verden af fordybende lyd med de trådløse, Sony ULT, Wear-hovedtelefoner. Disse hovedtelefoner er designet til dem, der længes efter dyb, resonant bas og krystalklar lyd, og de løfter din lytteoplevelse til nye højder. ????, ULT Bass Boost, Mærk musikken som aldrig før med den dedikerede, ULT-knap, , der leverer forbedret bas, der bringer dine yndlingsnumre til live. ????, Avanceret støjreduktion, Luk distraktioner ude, og fokuser udelukkende på din musik med den nyeste støjreducerende teknologi, der drives af Sony's Integrated Processor V1. ???? Forlænget, batterilevetid, Nyd op til, 30 timers, uafbrudt afspilning på en enkelt opladning, så du er sikker på, at dit soundtrack holder hele dagen. ????, Komfortabelt og stilfuldt design, De glatte puder er fremstillet af termoskummende materialer og former sig komfortabelt efter dine ører, hvilket gør dem perfekte til længerevarende lyttesessioner. ???? Problemfri tilslutning, Par ubesværet med dine enheder ved hjælp af Bluetooth®-teknologi, og hold forbindelsen med muligheden for at parre med to enheder samtidigt. Løft din lydoplevelse med, Sony ULT Wear-hovedtelefoner, - hvor kraftfuld lyd møder uovertruffen komfort og bekvemmelighed. ????????, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 4548736156432
Varenr.: D30177
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N (sort)
-16%1.029 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony ULT WEAR trådløse høretelefoner Over-Ear med mic (sort)
1.031 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N (sort)
-15%1.049 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
1.139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Ult Wear Stereo Sort
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK880 kr919 krKøb
2CompuMail DK892 kr892 krKøb
3Teknikproffset DK1.021 kr1.080 krKøb
4Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
5Komplett DK1.031 kr1.031 krKøb
6Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
7Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
8Dustin DK1.299 kr1.385,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort)

PriceData har fulgt prisen på Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 854 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.008 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 912 kr.

Den nuværende pris på 880 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026880 kr26 kr (3%)
25. maj 2026854 kr18 kr (2%)
24. maj 2026872 kr18 kr (2%)
22. maj 2026854 kr18 kr (2%)
21. maj 2026872 kr8 kr (1%)
20. maj 2026880 kr19 kr (2%)
19. maj 2026861 kr19 kr (2%)
18. maj 2026880 kr22 kr (3%)
16. maj 2026858 kr7 kr (1%)
15. maj 2026865 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret