Gå til hovedindhold

Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn

SonyHovedtelefoner og headsetEAN: 4548736161689
Pris fra 1.154 krtil 1.599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 445 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 890 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1154 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony Linkbuds Fit trådløse ørepropper, In-Ear (grøn)
1.154 kr
Til butik
Sony Linkbuds Fit trådløse ørepropper, In-Ear (grøn) billede

Produktinformation

Sony Linkbuds Fit trådløse ørepropper, In-Ear (grøn) - Air Fit support, 360 Reality audio, ANC, 21 t batteritid, multipoint - Høretelefoner & tilbehør In-ear høretelefoner

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Høretelefoner & tilbehør
Artikel nr.: WFLS910NG.CE7
EAN: 4548736161689
Varenr.: 1314569
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn
1.389 kr
Til butik
Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn billede

Produktinformation

Sony LinkBuds Fit Trådløse Øretelefoner - Grøn Få en ny dimension af lydoplevelse med Sony LinkBuds Fit Trådløse Øretelefoner. Disse elegante og alsidige in-ear høretelefoner er designet til at give dig frihed til at bevæge dig, uden at gå på kompromis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner & Headsets
EAN: 4548736161689
Varenr.: 85511
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony LinkBuds Fit - Green
1.459 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Linkbuds Fit Stereo Grøn
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.154 kr1.154 krKøb
2Ultrashop1.389 kr1.389 krKøb
3Proshop DK1.459 kr1.459 krKøb
4Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn

PriceData har fulgt prisen på Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn i 183 dage. Laveste pris i perioden er 890 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 1.579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.161 kr.

Den nuværende pris på 1.154 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sony LinkBuds Fit Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.154 kr264 kr (30%)
7. apr. 2026890 kr264 kr (23%)
13. mar. 20261.154 kr20 kr (2%)
6. mar. 20261.134 kr13 kr (1%)
5. mar. 20261.121 kr13 kr (1%)
3. mar. 20261.134 kr235 kr (26%)
19. feb. 2026899 kr235 kr (21%)
18. feb. 20261.134 kr235 kr (26%)
6. feb. 2026899 kr235 kr (21%)
5. feb. 20261.134 kr235 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret