Gå til hovedindhold

Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal

SkullcandyElektronikEAN: 0810145323137
Pris fra 919,95 krtil 1.429 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 509,05 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Skullcandy - Crusher 540 Active Over-ear - Black Coal
919,95 kr
Til butik
Skullcandy - Crusher 540 Active Over-ear - Black Coal billede

Produktinformation

Oplev Crusher 540 Active de ultimative hovedtelefoner til aktiv brug, skabt til at hjælpe dig...

Produktspecifikationer

Mærke: skullcandy
Kategori: elektronik|høretelefoner og headsets|høretelefoner til musik
EAN: 0810145323137
Varenr.: 737741
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Skullcandy Hovedtelefon Crusher 540 Active Over-Ear Black Coal
-40%950 kr
Før 1.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skullcandy Hovedtelefon Crusher 540 Active Over-Ear Black Coal billede

Produktinformation

SKULLCANDY tilbyder kraftfuld bas og holdbarhed med Crusher 540 Active-hovedtelefonerne. Multi-sensorisk Crusher-bas-teknologi, 40 timers batteritid med hurtig opladning, Sved- og vandafvisende design, Bluetooth v5.0-forbindelse, Indbygget Tile-finding-teknologi, Mød din ultimative træningsmakker med Crusher 540 Active Over-Ear-hovedtelefonerne. Disse hovedtelefoner er designet til at forbedre dine træningssessioner og leverer en overvældende bas, der fordyber dig i din musik og hjælper dig med at komme igennem selv de hårdeste træningspas. Den justerbare Crusher Bass-teknologi giver en unik multisensorisk oplevelse, der sikrer, at du mærker hvert eneste beat. Crusher 540 Active er bygget til at modstå intens træning og udendørs eventyr og har åndbare ørepuder i stof og en sved- og vandafvisende nano-coating. Hovedstøtten i PU-læder er nem at rengøre, hvilket gør vedligeholdelse efter træning til en leg. Med op til 40 timers batteritid og mulighed for hurtig opladning kan du nyde 4 timers spilletid med kun 10 minutters opladning, så du er sikker på, at du altid har strøm, når du vil høre musik eller lytte til podcast. Hovedtelefonerne er udstyret med Personal Sound by Audiodo, der sikrer en personlig lydoplevelse. Den sikre pasform og det støjisolerende over-ear-design holder dig fokuseret, mens Skullcandy App-kompatibiliteten og den indbyggede Tile-finding-teknologi gør det nemmere. Med Bluetooth v5.0, opkalds-, sporings- og volumenkontrol og et fladt, sammenklappeligt design er Crusher 540 Active perfekt til enhver aktiv livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 0810145323137
Varenr.: D23731
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skullcandy Crusher 540 Active
962 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Skullcandy Crusher 540 Active Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort
1.163 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal
-76%1.249 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal
-76%1.269 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Skullcandy Crusher 540 Active Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort
1.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk919,95 kr919,95 krKøb
2Teknikproffset DK950 kr1.009 krKøb
3Proshop DK962 kr1.001 krKøb
4CompuMail DK1.163 kr1.163 krKøb
5Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
6Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb
7Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal

PriceData har fulgt prisen på Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal i 181 dage. Laveste pris i perioden er 919,95 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 1.460 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.056 kr.

Den nuværende pris på 919,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Trådløse høretelefoner Skullcandy Crusher 540 Over-Ear - Black Coal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026919,95 kr30,05 kr (3%)
28. maj 2026950 kr30,05 kr (3%)
24. maj 2026919,95 kr30,05 kr (3%)
23. maj 2026950 kr30,05 kr (3%)
21. maj 2026919,95 kr30,05 kr (3%)
20. maj 2026950 kr39,95 kr (4%)
14. maj 2026989,95 kr44,05 kr (4%)
13. maj 20261.034 kr44,05 kr (4%)
3. maj 2026989,95 kr14,95 kr (2%)
19. apr. 2026975 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret