Gå til hovedindhold

Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A

SkullcandyElektronikEAN: 0810015588512
Pris fra 547 krtil 999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 452 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 547 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skullcandy HESH ANC
547 kr
Til butik
Skullcandy HESH ANC billede

Produktinformation

Hovedtelefoner med mik., fuld størrelse, Bluetooth, trådløs, kabling, aktiv støjfjerning, sand sort

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: S6HHW-N740
EAN: 0810015588512
Varenr.: 2928550
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Skullcandy HESH ANC Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
698 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Skullcandy Hesh ANC - on-ear, Bluetooth, sort
-10%779 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Skullcandy Hesh ANC - on-ear, Bluetooth, sort billede

Produktinformation

Fordele ved trådløse høretelefoner med ANCSkullcandy Hesh ANC er til dig, der vil fordybe dig i musik, podcasts og opkald uden forstyrrelser. De lette høretelefoner på kun 228 g kombinerer aktiv støjreduktion med komfortabel on-ear pasform og et stilrent, sort design. Du får fleksibiliteten ved både Bluetooth og kablet tilslutning, så du kan lytte, som det passer dig - hjemme, på kontoret eller på farten.Praktisk hverdag - lang batteritid og hurtig opladningMed op til 22 timers kontinuerlig afspilning kan du nemt klare pendling og arbejdsdage. Mangler du strøm, giver hurtigopladning ekstra tid efter blot 10 minutter. De sammenklappelige ørekopper gør dem nemme at have med i tasken, og de fysiske knapper giver sikker styring af lyd og volumen.Klar lyd til musik og opkaldHesh ANC leverer balanceret lyd med 40 mm drivere, 20–20.000 Hz frekvensområde og 32 Ω impedans. Indbygget mikrofon med støjreduktion sikrer tydelige opkald. Brug dem trådløst via Bluetooth 5.0 eller kablet med 3,5 mm AUX - der medfølger både USB-C og AUX-kabel samt hurtig startguide.Produkttype: Høretelefoner (binaurale)Bærestil: Hovedbøjle, on-earAktiv støjreduktion: JaBluetooth: Ja, version 5.0Tilslutning: Trådløs og kablet, 3,5 mm stik, USB-CBatteritid: Op til 22 t (ca. 1.320 min)Hurtigopladning: Ja, ca. 10 minDriverenhed: 4 cmFrekvensområde: 20 – 20.000 HzImpedans: 32 ΩMaks. lydtryk: 99,63 dBTHD: 3 %Vægt: 228 gSammenklappelig: JaFarve: SortBetjening: Knapper og volumenknapperAnbefalet brug: Opkald/musik...

Produktspecifikationer

Mærke: Skullcandy
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.56g
EAN: 0810015588512
Varenr.: 1914650
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A
779 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Skullcandy Hesh ANC - on-ear, Bluetooth, sort
-10%799 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Skullcandy HESH ANC Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
889 kr
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Skullcandy Hesh ANC Over-Ear Trådløse Hovedtelefoner Sort
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK547 kr586 krKøb
2CompuMail DK698 kr698 krKøb
3Boligcenter DK779 kr779 krKøb
4InkClub DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr878 krKøb
6Ultrashop889 kr889 krKøb
7Bodystore DK999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 547 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 672 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 615 kr.

Den nuværende pris på 547 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Skullcandy Hovedtelefon Hesh ANC Over-Ear Trådløs Sort 810015588512 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026547 kr22 kr (4%)
29. maj 2026569 kr3 kr (1%)
28. maj 2026572 kr3 kr (1%)
26. maj 2026575 kr3 kr (1%)
25. maj 2026578 kr3 kr (1%)
24. maj 2026581 kr3 kr (1%)
23. maj 2026584 kr3 kr (1%)
22. maj 2026587 kr3 kr (1%)
21. maj 2026590 kr3 kr (1%)
20. maj 2026593 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret