Gå til hovedindhold

Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige

MotorolaHovedtelefoner og headsetEAN: 0840023294310
Pris fra 1.179 krtil 1.329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 843 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola moto buds loop Trådløs TWS earbuds Cream
1.179 kr
Til butik
Motorola moto buds loop Trådløs TWS earbuds Cream billede

Produktinformation

Motorola moto buds loop - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - clip-on - Bluetooth - fransk eg

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PG38C07172
EAN: 0840023294310
Varenr.: 1003345225
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Moto Buds Loop - Swarowski French Oak (Sound by Bose)
-35%1.299 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Motorola Moto Buds Loop - Swarowski French Oak (Sound by Bose) billede

Produktinformation

Oplev musikkens uovertrufne klarhed og detaljer, så du kan fordybe dig i dine yndlingssange som aldrig før. Komfortabel at have på hele dagen Førsteklasses design Tilbehør til den daglige mode Utrolig holdbarhed Højtydende Ni-Ti-legering med formhukommelse Sikker pasform Blød og skånsom klipning giver sikker og stabil pasform til forskellige øreflipper Uovertruffen lydoplevelse 12 mm jernfri højttalere Langvarig, hurtig opladning Direkte lydteknologi Lyden leveres direkte til dine ører | Automatisk lydstyrke Krystalklar tale Hør og bliv hørt højt og tydeligt Voice Pick-Up-sensor | 2 meget opfattende mikrofoner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: PG38C07172
EAN: 0840023294310
Varenr.: 3357700
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige
-23%1.309 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige billede

Produktinformation

Fordele ved trådløse høretelefoner med ørekrogMotorola moto buds loop er skabt til dig, der vil have sikre og komfortable earbuds til opkald, musik, sport og hverdag. Det stilrene design i farven French Oak (beige) prydes af diskrete, funklende detaljer på ørekrogene, som giver et elegant udtryk. Den lette øre-clip-on pasform holder sikkert - ideel til træning og pendling - mens touch-styring gør betjeningen enkel.Klar lyd og lang afspilningHeadsettet er binauralt med aktiv støjreduktion og personlig rumlig lyd. Underholdningen løftes yderligere af virtuel surround med Dolby Atmos. Batteriet giver op til 8 timers afspilning pr. opladning og op til 37 timer med etui. Hurtigopladning giver spilletid efter kun 10 minutter, og etuiet kan oplades via USB-C eller trådløst.Bygget til hverdagenmoto buds loop er vandafvisende og egner sig både ude og inde. Med to indbyggede mikrofoner får du tydelige opkald, og Bluetooth 5.0 sikrer pålidelig trådløs forbindelse. Medfølgende opladningsetui og hurtig start guide gør det let at komme i gang.Bærestil: Øre-clip-on (binaural)Farve: Beige, French OakAktiv støjreduktion: JaVirtuel surround: Dolby Atmos, Personaliseret rumlig lydBluetooth: Ja, version 5.0Betjening: TouchEgnet til: Opkald, musik, sport, hverdagVandafvisende: JaAfspilning pr. opladning: 8 tSamlet afspilning med etui: 37 tHurtigopladning: 10 minOpladning: USB-C og trådløsBatteri etui: 520 mAh; opladningstid ca. 1 tVægt: Venstre 5,76 g, højre 5,76 g, etui 40,06 g, samlet 51,6 gDriverenhed: 1,2 cm; følsomhed: 86 dBMikrofoner: 2, indbyggedeEtuimål (B × D × H): 6,48 × 5,15 × 2,78 cmMedfølger: Opladningsetui, USB-C kabel, quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.2g
EAN: 0840023294310
Varenr.: 1887276
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige
-23%1.329 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.179 kr1.179 krKøb
2Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
4Vivas DK1.329 kr1.408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige

PriceData har fulgt prisen på Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige i 185 dage. Laveste pris i perioden er 843 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.415 kr.

Den nuværende pris på 1.179 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Trådløse høretelefoner Motorola moto buds loop - ørekrog, Bluetooth, beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.179 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.177 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.175 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.174 kr4 kr (0%)
18. maj 20261.178 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.177 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.175 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.177 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.178 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.179 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret