Gå til hovedindhold

Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid

MibroHovedtelefoner og headsetEAN: 6976367680640
Pris fra 222 krtil 559 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 337 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mibro OpenEar Pro Trådløs TWS earbuds Hvid
222 kr
Til butik
Mibro OpenEar Pro Trådløs TWS earbuds Hvid billede

Produktinformation

Mibro OpenEar Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Mibro
Artikel nr.: 6976367680640
EAN: 6976367680640
Varenr.: 1003451278
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mibro OpenEar-hovedtelefoner - Hvid
289 kr
Til butik
Mibro OpenEar-hovedtelefoner - Hvid billede

Produktinformation

Mibro OpenEar-hovedtelefoner er udviklet med et åbent design, der lader ørerne være fri, så du kan høre omgivelserne, mens du lytter til musik eller tager opkald. De ergonomiske ørekroge sidder sikkert og fleksibelt, selv når du bevæger dig, og den hvide farve giver et neutralt udtryk i hverdagen. Åbent design til aktiv hverdag Formfaktoren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mibro
Kategori: Bluetooth høretelefoner in-ear
Artikel nr.: Open ear White
EAN: 6976367680640
Varenr.: 24864
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid
422 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mibro OpenEar - true wireless earphones with mic
422 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mibro OpenEar Pro - hvide trådløse open-ear høretelefoner med ladeetui
-10%539 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mibro OpenEar Pro - hvide trådløse open-ear høretelefoner med ladeetui
-10%559 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK222 kr222 krKøb
2Av-Cables DK289 kr289 krKøb
3CS MEGASTORE DK422 kr461 krKøb
4Proshop DK422 kr461 krKøb
5Boligcenter DK539 kr539 krKøb
6Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid

PriceData har fulgt prisen på Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid i 129 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Mibro OpenEar - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026222 kr1 kr (0%)
23. maj 2026223 kr1 kr (0%)
22. maj 2026222 kr2 kr (1%)
20. maj 2026220 kr196 kr (47%)
17. maj 2026416 kr2 kr (0%)
16. maj 2026418 kr1 kr (0%)
14. maj 2026417 kr1 kr (0%)
8. maj 2026416 kr1 kr (0%)
6. maj 2026417 kr1 kr (0%)
5. maj 2026416 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret