Gå til hovedindhold

Housegard Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer

HousegardElektronikEAN: 7320896040328
Pris fra 149 krtil 212,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63,5 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer
149 kr
Til butik
Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer billede

Produktspecifikationer

Kategori: Smart alarmer
EAN: 7320896040328
Varenr.: 10809
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Housegard Luma trådløs fjernbetjening, hvid
149 kr
Til butik
Housegard Luma trådløs fjernbetjening, hvid billede

Produktinformation

Med Luma fjernbetjening kan du teste og sætte alle sammenkoblede alarmer på pause fra ét sted uden at skulle stå på en stige og kravle op til loftet. Luma-fjernbetjeningen finder hurtigt den alarm, der udløste en alarm. Du kan modtage notifikationer til din telefon via Luma Hub, som sælges separat. Fjern-betjeningen fungerer også uden Luma Hub. Model: RC350 Trådløs sammenkobling med alarmer i Luma-serien Batteri med op til 3 års levetid medfølger. Både 3M monteringstape og skruer medfølger. Smart hjem-funktion! Tilslut til smartphone via Smart Life-appen. (Hub sælges separat).

Produktspecifikationer

Mærke: Housegard
Kategori: Sikkerhed
Artikel nr.: 604032
EAN: 7320896040328
Varenr.: 3350831
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LUMA, TRÅDLØS FJERNBETJENING. RC350
194,69 kr
Til butik
LUMA, TRÅDLØS FJERNBETJENING. RC350 billede

Produktinformation

Housegard Luma trådløs fjernbetjening SKU 604032 Med Luma fjernbetjening kan du teste og sætte alle sammenkoblede alarmer på pause fra ét sted uden at skulle stå på en stige og kravle op til loftet. Luma-fjernbetjeningen finder hurtigt den alarm, der udlø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HOUSEGARD
EAN: 7320896040328
Varenr.: 15842195112271
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Luma, trådløs fjernbetjening. rc350
212,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BatteryStore & More149 kr149 krKøb
2Proshop DK149 kr188 krKøb
3EL-GROSSISTEN194,69 kr194,69 krKøb
4MaintainIt212,5 kr212,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer

PriceData har fulgt prisen på Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 16% over normalprisen. Der er registreret 35 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Trådløs fjernbetjening til at teste Luma røgalarmer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026149 kr21 kr (16%)
20. apr. 2026128 kr4 kr (3%)
18. apr. 2026124 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026126 kr2 kr (2%)
13. apr. 2026124 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026123 kr3 kr (2%)
10. apr. 2026126 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026125 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026124 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret