Gå til hovedindhold

Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation

KensingtonElektronikEAN: 0085896333746
Pris fra 220 krtil 337,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 117,5 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 210 kr 2. maj

Sammenlign priser på Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation
220 kr
Til butik
Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation billede

Produktinformation

Kensington Si600 Wireless Presenter with Laser Pointer - Fjernbetjening til præsentation - 4 knapper - radio - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 33374EU
EAN: 0085896333746
Varenr.: 62756
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington trådløs presenter pointer m/rød laser
244 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Si600 Wireless Presenter With Laser Pointer
249 kr
Til butik
Kensington Si600 Wireless Presenter With Laser Pointer billede

Produktinformation

Plug and play via nano-USB-modtager for hurtig opsætning på pc eller Mac 2,4 GHz RF-forbindelse giver pålidelig kontrol op til 20 m Integreret rød laser fremhæver punkter tydeligt på skærmen Fire taktile knapper gør navigation og peging enkel Let 100 g design for behagelig enhåndsbetjening...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Presentere
Artikel nr.: 33374EU
EAN: 0085896333746
Varenr.: 5010103995
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Trådløs Presenter med rød laser, sort
255 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Kensington Wireless Presenter w/Red Laser, Black
297,52 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Wireless Presenter Remote
319 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Kensington Wireless Presenter w/Red Laser, Black
337,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK220 kr220 krKøb
2CS MEGASTORE DK244 kr283 krKøb
3Dustin DK249 kr335,25 krKøb
4Proshop DK255 kr294 krKøb
5Officely.dk297,52 kr297,52 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb
7HUMA.dk337,5 kr337,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation

PriceData har fulgt prisen på Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation i 185 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 256 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Kensington Si600 Wireless Presenter Laser Pointer Fjernbetjening til præsentation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026220 kr5 kr (2%)
8. maj 2026215 kr2 kr (1%)
6. maj 2026217 kr6 kr (3%)
5. maj 2026211 kr1 kr (0%)
2. maj 2026210 kr5 kr (2%)
1. maj 2026215 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026215 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026217 kr18 kr (8%)
27. apr. 2026235 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret