Gå til hovedindhold

Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi

TrustLyd – tilbehørEAN: 8713439245493
Pris fra 98 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 5. maj

Sammenlign priser på Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Yvi Plus - Mus - Optisk - 4 knapper - Sort
98 kr
Til butik
Trust Yvi Plus - Mus - Optisk - 4 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, stille, højrehåndet, optisk, 4 knapper, trådløs, 2.4 GHz, trådløs modtager (USB), sort

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Mus
Artikel nr.: 24549
EAN: 8713439245493
Varenr.: 3131787
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust Yvi+ Trådlös mus Eco-design Svart
-24%113 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trust Yvi+ Trådlös mus Eco-design Svart billede

Produktinformation

Trust Yvi+ Silent Wireless Mouse, Kompakt trådlös mus med tysta knappar; tillverkad av 83% återvunnet material, Denna mus är grön, Med ett 4-stjärnigt Clevergreen-betyg är YVI+ tillverkad av 83 % återvunnen plast och kommer i en plastfri förpackning – så att du kan arbeta mer hållbart än någonsin. Extra lång batteritid, En extra lång batteritid ger upp till 12 månaders användning. Minska ljudet, Tysta knappar hjälper till att hålla lugnet – och din produktivitet – på en rekordnivå. Liten storlek, stora resultat, En bekväm, kompakt form håller dig effektiv och gör YVI+ till ett utmärkt val för pendling eller resor. Trådlös frihet, En trådlös räckvidd på 8 meter ger massor av frihet att få saker gjorda – inget trassel, inga knutar, inga bekymmer. Precision, precision, En hastighetsvalsknapp gör att du kan växla mellan 800 och 1600 DPI, beroende på dina preferenser och det aktuella jobbet. Specifikationer, Hållbarhet, Plastmaterial: ABS, Hållbarhetsmetod: PCR, Återvunnet innehåll: 83 %, Funktioner, Energibesparing: Ja, Gliddynor: UPE, Justerbar DPI: Ja, Sensor, DPI: 800, 1600, Max. DPI: 1600 dpi, Sensorteknik: Optisk, Kontroll, Vänster-högerhänt användning: Högerhänt, Scrollhjul: ja, Kontroller: vänster, höger, mitten, dpi, Antal knappar: 4, DPI-knapp: Ja, På/av-knapp: Ja, Lämplig yta: icke-reflekterande plan yta, Anslutningsmöjligheter, Anslutningstyp: Trådlös, Kontakttyp: USB, Trådlösa protokoll: RF 2,4GHz, Trådlös räckvidd: 8 m, USB-mottagare medföljer: Ja, USB-mottagare lagringsbar: Ja, Ström, Batterier ingår: Ja, Antal batterier: 1, Batterityp: AA, Batteritid: 12 månader, Trådlös överföringseffekt (mW): 1 mW, Färg: Svart.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Ledningsfri
EAN: 8713439245493
Varenr.: C25439
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Yvi Plus Optisk Trådløs Sort
119 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi
119,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST YVI+ TRÅDLØS MUS ECO SORT - GEEKD.dk
129 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Yvi+ Trådløs mus Eco-design Sort
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK98 kr137 krKøb
2Teknikproffset DK113 kr162 krKøb
3CompuMail DK119 kr119 krKøb
4Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
5Geekd129 kr129 krKøb
6Estore DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi

PriceData har fulgt prisen på Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi i 178 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 51% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Sort - 1.600 Dpi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202698 kr28 kr (40%)
21. maj 202670 kr1 kr (1%)
20. maj 202669 kr2 kr (3%)
7. maj 202667 kr2 kr (3%)
5. maj 202665 kr2 kr (3%)
18. apr. 202667 kr2 kr (3%)
29. mar. 202669 kr3 kr (4%)
7. mar. 202672 kr2 kr (3%)
22. feb. 202670 kr4 kr (5%)
30. jan. 202674 kr32 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret