Gå til hovedindhold

Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi

TrustLyd – tilbehørEAN: 8713439245516
Pris fra 69 krtil 139,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 70,95 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Yvi+ Trådløs mus Økodesign Blå
-22%69 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yvi+ Trådløs mus Økodesign Blå billede

Produktinformation

Trust Yvi+ Silent Wireless Mouse Kompakt trådløs mus med lydløse knapper; lavet af 83 % genbrugsmateriale Denne mus er grøn Med en 4-stjernet Clevergreen-bedømmelse er YVI+ lavet af 83 % genbrugsplast og kommer i plastik- gratis emballage – så du kan arbejde mere bæredygtigt end nogensinde før. Ekstra lang batterilevetid En ekstra lang batterilevetid giver op til 12 måneders brug. Reducer støj Støjsvage knapper hjælper med at holde din ro i sindet – og din produktivitet – på rekordhøje niveauer. Lille størrelse, store resultater En praktisk, kompakt form holder dig effektiv og gør YVI+ til et godt valg til pendling eller rejser. Trådløs frihed 8 meter trådløs rækkevidde giver masser af frihed til at få tingene gjort - ingen sammenfiltring, ingen knaster, ingen bekymringer. Nøjagtighed, præcision En hastighedsvælger giver dig mulighed for at skifte mellem 800 og 1600 DPI, afhængigt af dine præferencer og det aktuelle job. Specifikationer HoldbarhedPlastmateriale: ABS Bæredygtighedsmetode: PCR Genbrugsindhold: 83 % Funktioner Energibesparelse: JaGlidepuder: UPE Justerbar DPI: Ja Sensor DPI: 800, 1600 Max. DPI: 1600 dpi Sensorteknologi: Optisk Kontrol Venstre-højrehåndet brug: Højrehåndet Scrollhjul: jaKontroller: venstre, højre, center, dpi Antal knapper: 4 DPI-knap: Ja Tænd/sluk-knap: Ja Passer overflade: ikke-reflekterende flad overflade Forbindelse Forbindelsestype: Trådløs Stiktype: USB Trådløs protokol: RF 2,4GHz Trådløs rækkevidde: 8 m USB-modtager inkluderet: Ja USB-modtager kan opbevares: Ja Strøm Batterier inkluderet: Ja Antal batterier: 1 Batteritype: AA Batterilevetid: 12 måneder Trådløs transmissionseffekt (mW): 1 mW Farve:Blå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Lyd
Vægt: 0.11g
Artikel nr.: ONC-A10345
EAN: 8713439245516
Varenr.: 36558
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Yvi+ Optisk Trådløs Sort Blå
70 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Yvi+ - Mus - Optisk - 4 knapper - Blå
97 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust Yvi+ Trådlös mus Eco-design Blå
-24%113 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST YVI+ TRÅDLØS MUS ECO BLÅ - GEEKD.dk
129 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK69 kr69 krKøb
2CompuMail DK70 kr70 krKøb
3Proshop DK97 kr136 krKøb
4Teknikproffset DK113 kr162 krKøb
5Geekd129 kr129 krKøb
6Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi

PriceData har fulgt prisen på Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi i 178 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Trust - Yvi+ Trådløs Mus - Silent - Optisk - Blå - 1.600 Dpi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202669 kr10 kr (13%)
7. apr. 202679 kr10 kr (14%)
18. mar. 202669 kr20 kr (22%)
26. jan. 202689 kr8 kr (8%)
20. jan. 202697 kr1 kr (1%)
7. dec. 202596 kr7 kr (8%)
6. dec. 202589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret