Gå til hovedindhold

Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks

TrustTastaturerEAN: 8713439254358
Pris fra 146 krtil 209 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 4. maj

Sammenlign priser på Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust Primo trådløst tastatur og mus
-23%146 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trust Primo trådløst tastatur og mus billede

Produktinformation

Trust Primo-sæt med trådløst tastatur og trådløs mus, Det bedste af det grundlæggende, Det ideelle tastatur og den ideelle mus til at få arbejdet gjort. Det spildsikre tastatur i fuld størrelse giver optimal effektivitet og produktivitet, mens den ambidextre mus passer til alle, så du kan arbejde hurtigt (og måske endda gå tidligere hjem!), Undgå kabelrod, Primo-tastaturet og -musen er helt trådløse og giver dig fleksibilitet til at arbejde, som du vil. Du skal blot tilslutte via den enkelte USB-modtager og komme i gang. Det har aldrig været så nemt at arbejde!, Specifikationer: Tastaturteknologi: Membran, Spildsikker: Ja, Glidende puder: UPE, Formfaktor: Standard, Tastatur i fuld størrelse: Ja, Samlet vægt: 545 g, Musens vægt: 55 g, Tastaturets vægt: 445 g, DPI: 1200, Maks. DPI: 1200 dpi, Sensorteknologi: Optisk, Venstre- og højrehåndsbrug: højrehåndet, venstrehåndet, Numerisk tastatur: Ja, Forbindelsestype: Trådløs, USB-version: 2.0, Stiktype: USB-A, Strømkilde: Batteri, Pakkens indhold: - Trådløst tastatur, - Trådløs mus, - USB-mikro-modtager, - 2x AA-batterier, - Brugervejledning, Systemkrav, - USB-port, - Windows 10 eller 11, - macOS 11, 12 eller 13, - Chrome OS, Denne tekst blev automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Pakke
EAN: 8713439254358
Varenr.: C60981
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Primo Wireless Deskset Nordic - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
149 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST PRIMO WIRELESS DESKSET ND Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk
155 kr
Til butik
TRUST PRIMO WIRELESS DESKSET ND Mus/Tastatur Bundle - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Få arbejdet gjort med stil og effektivitet med Trust Primo Trådløs Tastatur og Mus Sæt. Dette sæt kombinerer et fuld-størrelse tastatur og en ambidextrous mus for at sikre optimal produktivitet og fleksibilitet, uanset hvordan du arbejder. Tastaturet er d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Trådløs Tastatur
EAN: 8713439254358
Varenr.: 49197920485712
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks
156 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Primo Sæt med mus og tastatur Membran Trådløs
162 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Primo trådløst tastatur og mus
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK146 kr195 krKøb
2Proshop DK149 kr188 krKøb
3Geekd155 kr155 krKøb
4CS MEGASTORE DK156 kr195 krKøb
5CompuMail DK162 kr162 krKøb
6Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks

PriceData har fulgt prisen på Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks i 181 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Trust Primo - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - QWERTY - Nordisk - sort - boks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026146 kr1 kr (1%)
21. maj 2026147 kr1 kr (1%)
19. maj 2026148 kr1 kr (1%)
14. maj 2026147 kr1 kr (1%)
9. maj 2026146 kr20 kr (16%)
4. maj 2026126 kr23 kr (15%)
8. apr. 2026149 kr13 kr (10%)
19. jan. 2026136 kr9 kr (6%)
13. jan. 2026145 kr3 kr (2%)
5. jan. 2026148 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret