Gå til hovedindhold

Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid

TrustTastaturerEAN: 8713439247954
Pris fra 50 krtil 100 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Primo Optisk Trådløs Hvid
50 kr
Til butik
Trust Primo Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Trust Primo - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 4 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - hvidmatteret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24795
EAN: 8713439247954
Varenr.: 1000970926
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid
53 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST PRIMO TRÅDLØS MUS - MAT HVID - GEEKD.dk
99 kr
Til butik
TRUST PRIMO TRÅDLØS MUS - MAT HVID - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev en komfortabel og pålidelig brugeroplevelse med Trust Primo Wireless Mouse i et elegant mat hvidt design. Denne trådløse mus er ideel til kontor, hjemmearbejde og studier, hvor du har brug for en stabil og præcis mus uden irriterende kabler. Med en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 8713439247954
Varenr.: 49736364622160
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust Primo Wireless Mouse - Matt White
99,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust Primo trådløs mus - mat hvid
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK50 kr50 krKøb
2Proshop DK53 kr92 krKøb
3Geekd99 kr99 krKøb
4Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
5Teknikproffset DK100 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid i 131 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Trust Primo - 2.4 GHz - matt white - Mus - Optisk - 4 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202650 kr18 kr (26%)
29. apr. 202668 kr18 kr (36%)
25. apr. 202650 kr18 kr (26%)
28. mar. 202668 kr18 kr (36%)
21. mar. 202650 kr1 kr (2%)
20. mar. 202649 kr1 kr (2%)
19. mar. 202650 kr1 kr (2%)
16. mar. 202649 kr1 kr (2%)
15. mar. 202650 kr1 kr (2%)
14. mar. 202649 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret