Gå til hovedindhold

Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde

Design By UsLamperEAN: 5713874212039
Pris fra 2.990 krtil 4.390 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.400 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2990 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TRIP portable batterilampe / bordlampe, silver/rose
-32%2.990 kr
Før 4.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TRIP portable batterilampe / bordlampe, silver/rose billede

Produktinformation

Design By Us TRIP portable batterilampe/bordlampe, silver/rose De flotte TRIP bordlamper kan nemt tages med overalt og benyttes indenfor som lampe på natbordet, sofabordet eller pynte i vindueskarmen. Derudover har lamperne en IP-klasse på 44, hvilket ogs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: Design By Us
EAN: 5713874212039
Varenr.: 21203
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Sølv-lyserød
-22%3.439,55 kr
Før 4.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde
-13%3.462 kr
Før 3.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Trip Portable Bordlampe Silver er en hyggelig og stilfuld men samtidig praktisk og fleksibel kreation af den danske designvirksomhed Design By Us. Den perfekte symmetri og den enkle udformning får lampen til at ligne en lille champignon og giver lampens design et organisk præg. Særligt kendetegnende for denne lampe er dens solide fod, der er fremstillet af ægte marmor med individuelle åretegninger på overfladen. Skærmen er udført i glas og dirigerer lyset nedad, så der opstår et smukt downlight, der samtidig fremhæver den flotte natursten. Bordlampen er trådløst designet og har et indbygget batteri, der forsyner LED-lyskilden med strøm. Der medfølger en USB-oplader i leveringen. Efter 9 timers opladning kan lampen lyse i minimum 14 timer, så man har lys til hele den lange aften. Lysintensiteten kan justeres med tre indstillinger, som sikrer et optimalt lys til dine behov.

Produktspecifikationer

Mærke: DESIGN BY US
Kategori: Havelamper
Materiale: Marmor
Artikel nr.: 21203
EAN: 5713874212039
Varenr.: 10028309
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Trip Bordlampe Silver/Rose - Design By Us
4.390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk2.990 kr2.990 krKøb
2KitchenTime DK3.439,55 kr3.439,55 krKøb
3Lampemesteren DK3.462 kr3.462 krKøb
4Luxlight.dk4.390 kr4.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde i 159 dage. Laveste pris i perioden er 2.990 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 3.465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.194 kr.

Den nuværende pris på 2.990 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Trip Portable Bordlampe Silver DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20262.990 kr472 kr (14%)
16. maj 20263.462 kr472 kr (16%)
6. maj 20262.990 kr28 kr (1%)
3. maj 20263.018 kr444 kr (13%)
2. maj 20263.462 kr444 kr (15%)
21. apr. 20263.018 kr444 kr (13%)
19. apr. 20263.462 kr444 kr (15%)
27. mar. 20263.018 kr28 kr (1%)
6. feb. 20262.990 kr472 kr (14%)
5. feb. 20263.462 kr472 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret