Gå til hovedindhold

Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal

Design By UsLamperEAN: 5713874212084
Pris fra 3.073 krtil 4.390 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.317 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.990 kr 17. maj

Sammenlign priser på Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3073 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TRIP portable batterilampe / bordlampe, dark clay/opal
-30%3.073 kr
Før 4.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TRIP portable batterilampe / bordlampe, dark clay/opal billede

Produktinformation

Design By Us TRIP portable batterilampe/bordlampe, dark clay/mat opal De flotte TRIP bordlamper kan nemt tages med overalt og benyttes indenfor som lampe på natbordet, sofabordet eller pynte i vindueskarmen. Derudover har lamperne en IP-klasse på 44, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: Design By Us
EAN: 5713874212084
Varenr.: 21208
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal
-10%3.951 kr
Før 4.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Trip Bordlampe Dark Clay/Opal Matt - Design By Us
4.390 kr
Til butik
Trip Bordlampe Dark Clay/Opal Matt - Design By Us billede

Produktinformation

Trip Bordlampe er blevet designet og produceret af Design By Us. Den er designet med rene linjer og har et enkelt design fremstillet af smukke materialer. De har tænkt og kælet for enhver detalje i lampen. De har designet en bærbar lampe, som er lavet ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: Design By Us Bordlamper
Farve: Sort
EAN: 5713874212084
Varenr.: 21208

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk3.073 kr3.073 krKøb
2KitchenTime DK3.951 kr3.951 krKøb
3Luxlight.dk4.390 kr4.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal

PriceData har fulgt prisen på Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal i 159 dage. Laveste pris i perioden er 2.990 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 3.607 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.192 kr.

Den nuværende pris på 3.073 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Ler-mat opal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.073 kr83 kr (3%)
17. maj 20262.990 kr407 kr (12%)
16. maj 20263.397 kr407 kr (14%)
3. maj 20262.990 kr291 kr (9%)
2. maj 20263.281 kr291 kr (10%)
21. apr. 20262.990 kr617 kr (17%)
19. apr. 20263.607 kr617 kr (21%)
6. feb. 20262.990 kr522 kr (15%)
5. feb. 20263.512 kr522 kr (17%)
27. dec. 20252.990 kr302 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret