Gå til hovedindhold

Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde

Design By UsLamperEAN: 5713874212060
Pris fra 3.073 krtil 3.343,84 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 270,84 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.990 kr 17. maj

Sammenlign priser på Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3073 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TRIP portable batterilampe / bordlampe, dark emperador/opal
-30%3.073 kr
Før 4.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TRIP portable batterilampe / bordlampe, dark emperador/opal billede

Produktinformation

Design By Us TRIP portable batterilampe/bordlampe, dark emperador/blank opal De flotte TRIP bordlamper kan nemt tages med overalt og benyttes indenfor som lampe på natbordet, sofabordet eller pynte i vindueskarmen. Derudover har lamperne en IP-klasse på 4...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Design By Us
Kategori: Design By Us
EAN: 5713874212060
Varenr.: 21206
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde
-19%3.231 kr
Før 3.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Trip Portable Bordlampe Dark Emperador er en hyggelig og stilfuld men samtidig praktisk og fleksibel kreation af den danske designvirksomhed Design By Us. Den perfekte symmetri og den enkle udformning får lampen til at ligne en lille champignon og giver lampens design et organisk præg. Særligt kendetegnende for denne lampe er dens solide fod, der er fremstillet af ægte marmor med individuelle åretegninger på overfladen. Skærmen er udført i glas og dirigerer lyset nedad, så der opstår et smukt downlight, der samtidig fremhæver den flotte natursten. Bordlampen er trådløst designet og har et indbygget batteri, der forsyner LED-lyskilden med strøm. Der medfølger en USB-oplader i leveringen. Efter 9 timers opladning kan lampen lyse i minimum 14 timer, så man har lys til hele den lange aften. Lysintensiteten kan justeres med tre indstillinger, som sikrer et optimalt lys til dine behov.

Produktspecifikationer

Mærke: DESIGN BY US
Kategori: Havelamper
Materiale: Marmor
Artikel nr.: 21206
EAN: 5713874212060
Varenr.: 10028306
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Design By Us Trip bordlampe Ø17x21 cm marmor Mørk emperador-blank opal
-24%3.343,84 kr
Før 4.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk3.073 kr3.073 krKøb
2Lampemesteren DK3.231 kr3.231 krKøb
3KitchenTime DK3.343,84 kr3.343,84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde i 160 dage. Laveste pris i perioden er 2.990 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 3.512 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.141 kr.

Den nuværende pris på 3.073 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Trip Portable Bordlampe Dark Emperador DESIGN BY US - Soveværelse - Marmor - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.073 kr83 kr (3%)
17. maj 20262.990 kr241 kr (7%)
16. maj 20263.231 kr241 kr (8%)
3. maj 20262.990 kr241 kr (7%)
2. maj 20263.231 kr241 kr (8%)
21. apr. 20262.990 kr241 kr (7%)
19. apr. 20263.231 kr241 kr (8%)
6. feb. 20262.990 kr329 kr (10%)
5. feb. 20263.319 kr329 kr (11%)
27. dec. 20252.990 kr522 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret