Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel

TRENDnetHubs og switchesEAN: 0710931162486
Pris fra 589 krtil 719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel
589 kr
Til butik
TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel billede

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: TPE-TG327
EAN: 0710931162486
Varenr.: 20179538
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE TG327 Switch 7-porte 2.5 Gigabit PoE+
590 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-TG327 7-Port Multi-Gig PoE+ Switch
608 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Trendnet 7-porte 2,5 Gigabit PoE+ (TPE?TG327)
679 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Trendnet 7-porte 2,5 Gigabit PoE+ (TPE?TG327)
699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TPE TG327 Switch 7-porte 2.5 Gigabit PoE+
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK589 kr628 krKøb
2CompuMail DK590 kr590 krKøb
3Proshop DK608 kr647 krKøb
4Boligcenter DK679 kr679 krKøb
5Vivas DK699 kr768 krKøb
6Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel i 116 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 604 kr.

Den nuværende pris på 589 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TRENDnet TPE TG327 - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) - væg-monterbar - PoE+ (70 W) - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026589 kr4 kr (1%)
2. jun. 2026593 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026594 kr1 kr (0%)
31. maj 2026593 kr1 kr (0%)
30. maj 2026594 kr3 kr (1%)
29. maj 2026597 kr1 kr (0%)
28. maj 2026596 kr5 kr (1%)
26. maj 2026601 kr8 kr (1%)
25. maj 2026593 kr2 kr (0%)
24. maj 2026595 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret