Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel

TRENDnetHubs og switchesEAN: 0710931161229
Pris fra 479 krtil 519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 394 kr 15. maj

Sammenlign priser på TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Gigabit 5-porte PoE+ - Trendnet TPE-P521ES
-8%479 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch Gigabit 5-porte PoE+ - Trendnet TPE-P521ES billede

Produktinformation

TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibelGenereltEgenskaber: IGMP snoopingportspejlingBroadcast Storm Controlhalv dupleksmodusfuld dupleksmodusMulticast Storm Controlfirmware kan opgraderesWFQtil vægmonteringSTP supportRSTP supportnulstillingsknapbåndbreddekontrolblæserløskortslutniEnhedstype: Switch - 5 porte - smartJumborammesupport: 9KBKapacitet: VLAN-grupper: 32 | Multicast-grupper: 32MAC adresse table størrelse: 2K indtastningshukommelseOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.3IEEE 802.3uIEEE 802.1DIEEE 802.1QIEEE 802.3abIEEE 802.1pIEEE 802.3afIEEE 802.3xIEEE 802.3ad (LACP)IEEE 802.1wIEEE 802.3atIEEE 802.3azPakningstype: DesktopPoE-budget: 18 WPorte: 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000Power Over Ethernet (PoE): PoE+Præstation: Omkoblingskapacitet: 10 Gbps | Videresendelseshastighed: 7,44 MppsProtokol til fjernadministration: SNMP 1SNMP 2cHTTPRAM: 512 KBRoutingprotokol: IGMPv2IGMPIGMPv3Statusindikatorer: StrømPoElink/aktivitetUndertype: Gigabit EthernetEks...

Produktspecifikationer

Mærke: Trendnet
Kategori: Switches
Vægt: 0.54g
EAN: 0710931161229
Varenr.: 1812662
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-P521ES 5-Port Gigabit PoE+ Powered EdgeSmart Switch with PoE Pass Through
492 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel
495 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE P521ES Switch 5-porte Gigabit PoE+
496 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Gigabit 5-porte PoE+ - Trendnet TPE-P521ES
-7%499 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TPE P521ES Switch 5-porte Gigabit PoE+
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK479 kr479 krKøb
2Proshop DK492 kr531 krKøb
3CS MEGASTORE DK495 kr534 krKøb
4CompuMail DK496 kr496 krKøb
5Vivas DK499 kr568 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel i 179 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 426 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for TRENDnet TPE P521ES - Switch - smart - 1 x 10/100/1000 (PoE+ input) + 2 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 - desktop - PoE+ (18 W) - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026479 kr17 kr (3%)
22. maj 2026496 kr20 kr (4%)
21. maj 2026476 kr7 kr (1%)
20. maj 2026469 kr74 kr (19%)
19. maj 2026395 kr3 kr (1%)
18. maj 2026398 kr3 kr (1%)
17. maj 2026395 kr3 kr (1%)
16. maj 2026398 kr4 kr (1%)
15. maj 2026394 kr3 kr (1%)
14. maj 2026397 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret