Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel

TRENDnetNetværkEAN: 0710931161861
Pris fra 204 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE-215GI
204 kr
Til butik
TRENDnet TPE-215GI billede

Produktinformation

TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TPE-215GI
EAN: 0710931161861
Varenr.: 996108040
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel
227 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PoE+ strøminjektor Trendnet TPE-215GI
-19%249 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PoE+ strøminjektor Trendnet TPE-215GI billede

Produktinformation

TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibelGenereltEnhedstype: StrøminjektorPower Over Ethernet (PoE): PoE+ (IEEE 802.3at)StrømenhedDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x RJ-45Ekspansion / KonnektivitetInterface: 1 x 1/2.5 Gigabit LAN - RJ-45DiverseTAA kompatibel: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Trendnet
Kategori: Netværks tilbehør
Vægt: 0.74g
EAN: 0710931161861
Varenr.: 1818706
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-215GI 2.5G PoE+ Injector
258 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PoE+ strøminjektor Trendnet TPE-215GI
-18%269 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TPE-215GI
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK204 kr204 krKøb
2CS MEGASTORE DK227 kr266 krKøb
3Boligcenter DK249 kr249 krKøb
4Proshop DK258 kr297 krKøb
5Vivas DK269 kr338 krKøb
6Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel i 148 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for TRENDnet TPE-215GI - Strøminjektor - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026204 kr13 kr (6%)
12. mar. 2026217 kr36 kr (14%)
29. jan. 2026253 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026254 kr7 kr (3%)
21. jan. 2026261 kr6 kr (2%)
5. jan. 2026267 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret