Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10)

StarTech.comNetværkEAN: 0065030875950
Pris fra 123 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector,
123 kr
Til butik
StarTech.com 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, billede

Produktinformation

Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10)

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: SFPCAP10
EAN: 0065030875950
Varenr.: 993246428
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10)
135 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com SFP Dust Covers (10-Pack)
135 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
StarTech.com SFP DUST COVERS 10PK - FIBER
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK123 kr123 krKøb
2CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
3Proshop DK135 kr174 krKøb
4Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10)

PriceData har fulgt prisen på Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Startech 10 Pack SFP Dust Cover for Open SFP/SFP+ Slot, SFP Plug, Fiber Optic Dust Caps, SFP Port Anti-Dust Cover, Network Switch Port Protector, Durable TPE Material with Pull Tab - SFP Port Dust Covers (SFPCAP10) - Støvdække - sort (pakke med 10) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026123 kr12 kr (9%)
29. maj 2026135 kr12 kr (10%)
15. maj 2026123 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026123 kr2 kr (2%)
17. apr. 2026125 kr2 kr (2%)
15. apr. 2026123 kr2 kr (2%)
14. apr. 2026125 kr2 kr (2%)
8. apr. 2026123 kr4 kr (3%)
5. apr. 2026127 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret