Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W)

TRENDnetNetværkEAN: 0710931162752
Pris fra 420 krtil 538 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 420 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE-219GI 90Watt
420 kr
Til butik
TRENDnet TPE-219GI 90Watt billede

Produktinformation

TRENDnet TPE-219GI - Strøminjektor - 90 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TPE-219GI
EAN: 0710931162752
Varenr.: 1001676394
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-219GI - Strøminjektor - 90 Watt
428 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PoE injector Trendnet TPE-219GI 90 W (PoE++)
-12%459 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PoE injector Trendnet TPE-219GI 90 W (PoE++) billede

Produktinformation

TRENDnet TPE-219GI - Strøminjektor - 90 WattGenereltEnhedstype: Strøminjektor - eksternPower Over Ethernet (PoE): PoE++ (IEEE 802.3bt)StrømenhedStrømforbrug ved drift: 95 WattStrømkapacitet: 90 WattEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x 1/2.5 Gigabit LAN - RJ-45 | 1 x 1/2.5 Gigabit LAN (PoE++) - RJ-45DiverseEgenskaber: Til vægmonteringmetalkabinetLED-indikatorerAuto-Sensing TechnologyomformertilstandMedfølgende ledninger: Strømkabel - integreretOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.3IEEE 802.3uIEEE 802.3abIEEE 802.3afIEEE 802.3atIEEE 802.3bzIEEE 802.3btFCCETLProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 årMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 90 % (ikke-kondenserende)Maks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °CMål og vægtBredde: 15.4 cmDybde: 7.3 cmHøjde: 3.6 cmVægt: 386 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Trendnet
Kategori: Netværks tilbehør
Vægt: 0.93g
EAN: 0710931162752
Varenr.: 1814148
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PoE injector Trendnet TPE-219GI 90 W (PoE++)
-11%479 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TPE-219GI 90Watt
489 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W)
538 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK420 kr420 krKøb
2CS MEGASTORE DK428 kr467 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr548 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb
6Proshop DK538 kr577 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W)

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W) i 157 dage. Laveste pris i perioden er 420 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 508 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 420 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for TRENDnet TPE-219GI 2.5G PoE++ Injector - Supplies PoE (15.4W) PoE+ (30W) or PoE++ (90W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026420 kr3 kr (1%)
29. maj 2026423 kr4 kr (1%)
28. maj 2026427 kr1 kr (0%)
27. maj 2026428 kr4 kr (1%)
25. maj 2026432 kr4 kr (1%)
24. maj 2026436 kr3 kr (1%)
23. maj 2026439 kr4 kr (1%)
22. maj 2026443 kr4 kr (1%)
21. maj 2026447 kr4 kr (1%)
20. maj 2026451 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret