Gå til hovedindhold

Foss Europe Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061

Foss EuropeDørklokkerEAN: 5713691020619
Pris fra 201,04 krtil 249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47,96 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201.04 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS sort batteri
201,04 kr
Til butik
TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS sort batteri billede

Produktinformation

TREND dørklokke BLUU1 NOVUS – sort – batteri – med vandtæt dørtryk (IP 44) “kinetic", uden batteri. 32 melodier. Lydstyrkeregulering og blinkende LED. “self-learning" kodning hindrer sammenfald. Rækkevidde op til 150 meter. Kan udvides med ekstr

Produktspecifikationer

EAN: 5713691020619
Varenr.: 15845213176143
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Europe TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS, Batteri, Sort
208 kr
Til butik
Foss Europe TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS, Batteri, Sort billede

Produktinformation

TREND dørklokke BLUU1 NOVUS - sort - batteri - med vandtæt dørtryk (IP 44) "kinetic", uden batteri. 32 melodier. Lydstyrkeregulering og blinkende LED. "self-learning" kodning hindrer sammenfald. Rækkevidde op til 150 meter. Kan udvides med ekstra dørtryk og klokker.

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: El apparater
Artikel nr.: 102061
EAN: 5713691020619
Varenr.: 3289732
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Trend drklokke Bluu 1 Novus, til batteri, sort
213 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, trådløs, 150 m, sort
219 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061
220 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, trådløs, 150 m, sort
229 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, trådløs, 150 m, sort
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN201,04 kr201,04 krKøb
2Proshop DK208 kr247 krKøb
3WATTOO.DK213 kr213 krKøb
4Greenline219 kr219 krKøb
5Homeshop DK220 kr220 krKøb
6BilligVVS DK229 kr229 krKøb
7LavprisVVS249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061

PriceData har fulgt prisen på Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 201,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 201,04 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Trend Dørklokke Novus Bluu1 Batteri Trådløs Sort - 102061 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026201,04 kr13,04 kr (7%)
12. maj 2026188 kr13,04 kr (6%)
11. maj 2026201,04 kr13,04 kr (7%)
24. apr. 2026188 kr13,04 kr (6%)
23. apr. 2026201,04 kr13,04 kr (7%)
19. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026187 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026187 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026188 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret