Gå til hovedindhold

Foss Europe Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid

Foss EuropeDørklokkerEAN: 5713691020626
Pris fra 180 krtil 225 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid
180 kr
Til butik
Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid billede

Produktinformation

Trådløs dørklokke til stikkontakt med lang rækkevidde Her får du en smart og praktisk dørklokke, der tilsluttes direkte i stikkontakten. Dørtrykket er trådløst og kræver ingen batterier, da det selv genererer strøm, når der trykkes på knappen. Det gør ins...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Hus & hjem
Farve: white
EAN: 5713691020626
Varenr.: 6290020179
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS hvid plug in
201,04 kr
Til butik
TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS hvid plug in billede

Produktinformation

TREND dørklokke BLUU1 NOVUS – hvid – plug in – med vandtæt dørtryk (IP 44) “kinetic", uden batteri. 32 melodier. Erstatter den populære 102009. Lydstyrkeregulering og blinkende LED. “self-learning" kodning hindrer sammenfald. Rækkevidde op til 1

Produktspecifikationer

EAN: 5713691020626
Varenr.: 15840147210575
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Europe TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS, Plug in, Hvid
208 kr
Til butik
Foss Europe TREND Dørklokke BLUU1 NOVUS, Plug in, Hvid billede

Produktinformation

TREND dørklokke BLUU1 NOVUS - hvid - plug in - med vandtæt dørtryk (IP 44) "kinetic", uden batteri. 32 melodier. Erstatter den populære 102009. Lydstyrkeregulering og blinkende LED. "self-learning" kodning hindrer sammenfald. Rækkevidde op til 150 meter. Kan udvides med ekstra dørtryk og klokker.

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: El apparater
Artikel nr.: 102062
EAN: 5713691020626
Varenr.: 3289733
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid
209 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Trend Dørklokke Novus Bluu1 Plugin Trådløs Hvid - 102062
220 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl180 kr180 krKøb
2EL-GROSSISTEN201,04 kr201,04 krKøb
3Proshop DK208 kr247 krKøb
4Greenline209 kr209 krKøb
5Homeshop DK220 kr220 krKøb
6BilligVVS DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid

PriceData har fulgt prisen på Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 201,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Foss Trend Bluu 1 Novus dørklokke, til stikkontakt, trådløs, 150 m, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026180 kr21,04 kr (10%)
30. maj 2026201,04 kr21,04 kr (12%)
12. maj 2026180 kr21,04 kr (10%)
11. maj 2026201,04 kr21,04 kr (12%)
24. apr. 2026180 kr21,04 kr (10%)
23. apr. 2026201,04 kr21,04 kr (12%)
2. mar. 2026180 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026179 kr3 kr (2%)
17. dec. 2025182 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret