Gå til hovedindhold

Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort)

SonyHovedtelefoner og headsetEAN: 4548736156432
Pris fra 843 krtil 1.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 843 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
843 kr
Til butik
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

Sony WH-ULT900N - Ult Power Sound Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WHULT900NB.CE7
EAN: 4548736156432
Varenr.: 1002196570
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony ULT Wear Trådløse hovedtelefoner Sort
1.020 kr
Til butik
Sony ULT Wear Trådløse hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

Sony ULT Wear - Oplev lydens ultimative kraft, Dyk ned i en verden af fordybende lyd med de trådløse, Sony ULT, Wear-hovedtelefoner. Disse hovedtelefoner er designet til dem, der længes efter dyb, resonant bas og krystalklar lyd, og de løfter din lytteoplevelse til nye højder. ????, ULT Bass Boost, Mærk musikken som aldrig før med den dedikerede, ULT-knap, , der leverer forbedret bas, der bringer dine yndlingsnumre til live. ????, Avanceret støjreduktion, Luk distraktioner ude, og fokuser udelukkende på din musik med den nyeste støjreducerende teknologi, der drives af Sony's Integrated Processor V1. ???? Forlænget, batterilevetid, Nyd op til, 30 timers, uafbrudt afspilning på en enkelt opladning, så du er sikker på, at dit soundtrack holder hele dagen. ????, Komfortabelt og stilfuldt design, De glatte puder er fremstillet af termoskummende materialer og former sig komfortabelt efter dine ører, hvilket gør dem perfekte til længerevarende lyttesessioner. ???? Problemfri tilslutning, Par ubesværet med dine enheder ved hjælp af Bluetooth®-teknologi, og hold forbindelsen med muligheden for at parre med to enheder samtidigt. Løft din lydoplevelse med, Sony ULT Wear-hovedtelefoner, - hvor kraftfuld lyd møder uovertruffen komfort og bekvemmelighed. ????????, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 4548736156432
Varenr.: D30177
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N (sort)
-16%1.029 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N (sort) billede

Produktinformation

Sony WH-ULT900N - Ult Power Sound Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sortOplev Sony WH-ULT900N-hovedtelefonerne, hvor innovation møder enestående lyd. Disse hovedtelefoner er konstrueret med Dual Noise Sensor Technology og Active Noise Cancelling og er designet til at give en fordybende lydoplevelse ved at filtrere omgivende støj fra, så du udelukkende kan fokusere på musikken. Bluetooth 5.2-teknologi sikrer problemfri trådløs forbindelse, mens muligheden for kabelforbindelse via et 3,5 mm jackstik eller USB-C giver fleksibilitet til alle dine lydbehov.Avanceret lydklarhedOplev klar lyd med Sonys Dual Noise Sensor Technology og Active Noise Cancelling-funktion, der sikrer en fordybende lytteoplevelse ved effektivt at minimere baggrundsstøj.Problemfri tilslutningsmulighederMed Bluetooth 5.2 og en række forskellige tilslutningsmuligheder, herunder et 3,5 mm jackstik og USB-C, tilbyder WH-ULT900N alsidige kablede og trådløse forbindelser, der passer til alle dine lydbehov.Komfort og bekvemmelighedDisse hovedtelefoner er designet til lange lyttesessioner og har en justerbar hovedbøjle, et foldbart design og ørekopper i fuld størrelse, hvilket gør dem både komfortable og bærbare.Integration af smart teknologiUdstyret med intelligente assistenter som Alexa og Google Assistant og funktioner som wear detection og Dynamic Head Tracking er WH-ULT900N-hovedtelefonerne skabt til en smart, intuitiv brugeroplevelse.Overlegen lydkvalitetNyd den rige, detaljerede lyd med en bred frekvensrespons på 5-20.000 Hz, neodymmagneter og Sonys DSEE-teknologi, der forbedrer dit lydindhold til næsten høj opløsningskvalitet.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikFarve: Sort<...

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.7g
EAN: 4548736156432
Varenr.: 1810913
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony ULT WEAR trådløse høretelefoner Over-Ear med mic (sort)
1.031 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N (sort)
-15%1.049 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Sort
1.139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony ULT Wear Headset - Black
1.248 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Ult Wear Stereo Sort
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK843 kr843 krKøb
2Teknikproffset DK1.020 kr1.079 krKøb
3Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
4Komplett DK1.031 kr1.031 krKøb
5Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
6Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
7Proshop DK1.248 kr1.248 krKøb
8Dustin DK1.299 kr1.385,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort)

PriceData har fulgt prisen på Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 843 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.008 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 908 kr.

Den nuværende pris på 843 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Trådløse høretelefoner Sony ULT WEAR med støjreduktion (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026843 kr7 kr (1%)
30. maj 2026850 kr6 kr (1%)
29. maj 2026856 kr24 kr (3%)
27. maj 2026880 kr26 kr (3%)
25. maj 2026854 kr18 kr (2%)
24. maj 2026872 kr18 kr (2%)
22. maj 2026854 kr18 kr (2%)
21. maj 2026872 kr8 kr (1%)
20. maj 2026880 kr19 kr (2%)
19. maj 2026861 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret