Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 8885020624199
Pris fra 969 krtil 2.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.050 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C660 KIT overvågningskamera solcelledrevet
-58%969 kr
Før 2.290 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Tapo C660 KIT overvågningskamera solcelledrevet billede

Produktinformation

TP-Link Tapo C660 KIT overvågningskamera solcelledrevet - 4K, person-/kæledyrs-/køretøjsdetektion, 360° AI-sporing, solcelleopladning, 2,4/5 GHz - Alarm & sikkerhed Overvågningskameraer

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Alarm & sikkerhed
Artikel nr.: Tapo C660 KIT
EAN: 8885020624199
Varenr.: 1333575
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C660 KIT
-25%969 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg
1.298 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo C660 KIT - solcelledrevet udendørs IP-kamera (4K)
-3%1.369 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Tapo C660 KIT - solcelledrevet udendørs IP-kamera (4K)
-3%1.389 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Tapo C660 KIT Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
1.643 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Tapo C660 KIT Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
2.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK969 kr969 krKøb
2Proshop DK969 kr1.008 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.298 kr1.298 krKøb
4Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
5Vivas DK1.389 kr1.468 krKøb
6CompuMail DK1.643 kr1.643 krKøb
7Ultrashop2.019 kr2.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg i 180 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.133 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for TP-Link Tapo C660 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026969 kr213 kr (18%)
7. maj 20261.182 kr45 kr (4%)
3. maj 20261.137 kr45 kr (4%)
2. maj 20261.182 kr45 kr (4%)
29. apr. 20261.137 kr80 kr (8%)
15. apr. 20261.057 kr80 kr (7%)
14. apr. 20261.137 kr168 kr (17%)
24. mar. 2026969 kr323 kr (25%)
22. mar. 20261.292 kr3 kr (0%)
21. mar. 20261.289 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret