Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 8885020629255
Pris fra 499 krtil 949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 450 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C545D Dual Lens udendørs sikkerhedskamera
-33%499 kr
Før 744 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Tapo C545D Dual Lens udendørs sikkerhedskamera billede

Produktinformation

TP-Link Tapo C545D Dual Lens udendørs sikkerhedskamera - Dobbel 2K kamera, dual-tracking, 360 AI, IP66, WI-Fi - Alarm & sikkerhed Overvågningskameraer

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Alarm & sikkerhed
Artikel nr.: Tapo C545D
EAN: 8885020629255
Varenr.: 1326175
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Tapo C545D Netværksovervågningskamera Udendørs 2304x1296
743 kr
Til butik
TP-Link Tapo C545D Netværksovervågningskamera Udendørs 2304x1296 billede

Produktinformation

Tapo C545D V1 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax - H.264 - DC 12 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Tapo C545D
EAN: 8885020629255
Varenr.: 1003573482
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk
749 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C545D
799 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Tapo C545D Netværksovervågningskamera Udendørs 2304x1296
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK499 kr499 krKøb
2CompuMail DK743 kr743 krKøb
3CS MEGASTORE DK749 kr788 krKøb
4Proshop DK799 kr838 krKøb
5Ultrashop949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk i 169 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 764 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 699 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for TP-Link Tapo C545D, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, Loft/væg/pæl, Hvid, Sfærisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026499 kr245 kr (33%)
16. maj 2026744 kr5 kr (1%)
6. maj 2026739 kr5 kr (1%)
1. maj 2026744 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026738 kr6 kr (1%)
14. apr. 2026744 kr245 kr (49%)
31. mar. 2026499 kr245 kr (33%)
17. mar. 2026744 kr95 kr (15%)
6. mar. 2026649 kr95 kr (13%)
24. feb. 2026744 kr245 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret