Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 8885020620368
Pris fra 465 krtil 616 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 421 kr 14. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 465 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo C410 KIT Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296
465 kr
Til butik
Tapo C410 KIT Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 billede

Produktinformation

Tapo C410 KIT - Netværksovervågningskamera - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 2.4GHz radio - H.264 - med Tapo A201 solpanel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Tapo C410 KIT
EAN: 8885020620368
Varenr.: 1002196319
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera med solpanel TP-Link Tapo C410 KIT V1 - 2K 3 MP Wi?Fi
-21%479 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera med solpanel TP-Link Tapo C410 KIT V1 - 2K 3 MP Wi?Fi billede

Produktinformation

Tapo C410 KIT V1 - Netværksovervågningskamera - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 2.4GHz radio - H.264 - med Tapo A201 solpanelOplev Tapo C410 KIT V1, en alsidig og kraftfuld overvågningsløsning, der er designet til at forbedre sikkerheden i dit hjem eller din virksomhed. Dette netværksovervågningskamera er udstyret med en højtydende Progressive Scan CMOS-sensor og Starlight Technology, der sikrer klare, detaljerede billeder selv under dårlige lysforhold. Med sit ledningsfrie design og flere monteringsmuligheder, herunder loft-, bord- og vægbeslag, er installationen ligetil og kan tilpasses dine specifikke behov.Ubesværet installationMed sit ledningsfrie design og omfattende monteringssæt, herunder loft-, bord- og vægbeslag, er det nemt at sætte Tapo C410 KIT V1 op, så du kan sikre dit hjem eller kontor uden behov for professionel installation.Avanceret overvågningsteknologiTapo C410 KIT V1 er udstyret med Starlight-teknologi og en højtydende Progressive Scan CMOS-sensor og leverer klare, detaljerede billeder selv under dårlige lysforhold, hvilket sikrer sikkerhed døgnet rundt.Integration i det intelligente hjemDette kamera er fuldt kompatibelt med Alexa og Google Assistant og giver mulighed for indirekte stemmestyring og problemfri integration i dit smart home-økosystem, hvilket gør det nemmere end nogensinde at overvåge dit hjem.Pålidelig udendørs beskyttelseTapo C410 KIT V1 er designet til at modstå elementerne og har vejrbestandig beskyttelse og fungerer i en bred vifte af temperaturer fra -20 °C til 45 °C, hvilket sikrer pålidelig overvågning under alle vejrforhold.Miljøvenlig strømløsningSammen med Tapo A201-solcellepanelet giver dette kamera en miljøvenlig strømløsning, der reducerer behovet for hyppige udskiftninger af batterier og sikrer kontinuerlig drift uden ekstra...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.02g
EAN: 8885020620368
Varenr.: 1816801
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo C410 med solcellepanel
479 kr
Til butik
TP-link Tapo C410 med solcellepanel billede

Produktinformation

Tp-Link Tapo C410 med solcellepanel er oplagt, hvis du vil øge sikkerheden udendørs uden at trække kabler eller tænke på strømtilslutning. Kameraet optager i 2560×1440 px, så detaljer som ansigter og nummerplader bliver lettere at genkende. Med farvenatsyn op til 15 m kan du se, hvad der sker i mørke, uden at billedet drukner i gråtoner. Solcelledrevet opladning til faste installationer Med solcelledrevet opladning får kameraet løbende strøm fra det medfølgende panel. Det betyder, at du kan sætte det op steder, hvor der ikke er en stikkontakt i nærheden, og stadig holde øje med området. Op til 180 dages batteritid giver mulighed for lang driftstid mellem eventuelle manuelle opladninger. Det gør løsningen velegnet til steder, du ikke besøger hver dag – som for eksempel et sommerhus. Bygget til udendørs brug IP66-klassificering betyder, at kameraet er beskyttet mod støv og kraftige vandstråler, hvilket er en fordel, når det skal hænge udendørs året rundt. Driftstemperatur fra -20 °C til 45 °C gør, at kameraet fungerer i både kolde vintre og varme somre. AI-detektion og tovejskommunikation AI-detektion af personer, dyr og køretøjer hjælper dig med at fokusere på de bevægelser, der er mest relevante. Tovejskommunikation gør det muligt både at høre, hvad der sker foran kameraet, og tale tilbage gennem den indbyggede højttaler. Fleksibel lagring Lagringsmulighederne omfatter Micro-SD op til 512 GB eller Tapo Cloud. Med et Micro-SD-kort gemmes optagelser lokalt i selve kameraet, mens Tapo Cloud giver adgang til optagelserne online. I pakken: solcellepanel, opladningskabel, monteringsmateriale, startguide.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: Tapo C410 KIT
EAN: 8885020620368
Varenr.: 65852
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera med solpanel TP-Link Tapo C410 KIT V1 - 2K 3 MP Wi?Fi
-21%499 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tapo C410 KIT Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296
519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo C410 KIT Solcelledrevet sikkerhedskamerasæt
538 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C410 KIT solcelledrevet overvågningskamera
549 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tp-link - Tapo C410 Kit Solar-powered Security Camera Kit
569,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg
599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C410 Solcelledrevet overvågningskamera-sæt
599 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C410 Kit Kugle (form) IP-sikkerhedskamera Udendørs 2304 x 1296 pixel Loft/væg
616 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK465 kr465 krKøb
2Boligcenter DK479 kr479 krKøb
3Av-Cables DK479 kr479 krKøb
4Vivas DK499 kr568 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb
6Teknikproffset DK538 kr587 krKøb
7Komplett DK549 kr549 krKøb
8Gucca.dk569,95 kr569,95 krKøb
9CS MEGASTORE DK599 kr638 krKøb
10Proshop DK599 kr599 krKøb
11Superprice.dk616 kr616 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 386 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 410 kr.

Den nuværende pris på 465 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for TP-Link Tapo C410 Kit, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Amazon Alexa & Google Assistant, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65, Loft/væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026465 kr19 kr (4%)
16. maj 2026446 kr22 kr (5%)
18. mar. 2026424 kr3 kr (1%)
14. mar. 2026421 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026424 kr22 kr (5%)
28. feb. 2026446 kr57 kr (15%)
27. feb. 2026389 kr3 kr (1%)
2. feb. 2026386 kr3 kr (1%)
1. feb. 2026389 kr3 kr (1%)
30. jan. 2026386 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret