Gå til hovedindhold

TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail

TP-LinkNetværkEAN: 1210002609708
Pris fra 493 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 420 kr 3. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada ES208GP V1 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+
493 kr
Til butik
TP-Link Omada ES208GP V1 Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

TP-Link Omada ES208GP V1 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (64 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES208GP
EAN: 1210002609708
Varenr.: 1003529266
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Es208gp Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Din Rail Sort
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tp-link Omada Es208gp Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) Din Rail Sort billede

Produktinformation

Forsyn adgangspunkter, kameraer og telefoner direkte via 8 PoE+ porte PoE-budget på 64 W understøtter kompakte edge-sites uden ekstra strømforsyning DIN-skinne- og rackkompatibilitet fremskynder installation i kabinetter Cloud- og webadministration forenkler opsætning og fjernovervågning VLAN'er, QoS, IGMP-snooping og loopbeskyttelse øger netværkets stabilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: ES208GP
EAN: 1210002609708
Varenr.: 5020069717
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail
559 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Omada ES208GP - 8‑port gigabit L2 managed switch med PoE+, DIN-skinne, sort
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Omada ES208GP - 8‑port gigabit L2 managed switch med PoE+, DIN-skinne, sort
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK493 kr493 krKøb
2Dustin DK556 kr642,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail i 174 dage. Laveste pris i perioden er 419 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 561 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 499 kr.

Den nuværende pris på 493 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for TP-Link Omada ES208GP, Administreret, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Strøm over Ethernet (PoE), Stativ-montering, DIN rail de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026493 kr62 kr (14%)
9. apr. 2026431 kr11 kr (3%)
3. apr. 2026420 kr70 kr (14%)
2. apr. 2026490 kr59 kr (14%)
10. mar. 2026431 kr59 kr (12%)
5. mar. 2026490 kr20 kr (4%)
4. mar. 2026510 kr14 kr (3%)
1. mar. 2026524 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026525 kr36 kr (6%)
14. feb. 2026561 kr142 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret