Gå til hovedindhold

TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router

TP-LinkNetværkEAN: 4895252500714
Pris fra 2.046 krtil 2.589 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 543 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.931 kr 3. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2046 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router
2.046 kr
Til butik
TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Diverse tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: ER706W-4G
EAN: 4895252500714
Varenr.: 20616157
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada ER706W-4G wireless router - Wireless router
2.211 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Er706w-4g 4g+ Cat6 Ax3000 Gigabit Vpn Router
-0%2.286 kr
Før 2.286,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tp-link Omada Er706w-4g 4g+ Cat6 Ax3000 Gigabit Vpn Router billede

Produktinformation

WiFi 6 dual-band op til 2402 Mbps med MU-MIMO til problemfri brug af flere brugere Indbygget NanoSIM LTE CAT6 giver mobil 4G-forbindelse efter behov Fem eksterne antenner og Gigabit LAN-porte øger dækning og hastighed Avanceret NAT, ACL, URL-filtrering og VPN passthrough beskytter trafikken 512 MB DDR4-hukommelse og 128 MB flash understøtter tung multitasking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Routere
Artikel nr.: ER706W-4G
EAN: 4895252500714
Varenr.: 5020033720
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router Wi‑Fi 6 TP-Link Omada 4G+ Cat6 AX3000 Gigabit VPN
-11%2.399 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router Wi‑Fi 6 TP-Link Omada 4G+ Cat6 AX3000 Gigabit VPN
-11%2.419 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Omada 4G+ Cat6 AX3000 Gigabit VPN
2.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.046 kr2.046 krKøb
2Proshop DK2.211 kr2.211 krKøb
3Dustin DK2.286 kr2.372,25 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
6Ultrashop2.589 kr2.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.882 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.128 kr.

Den nuværende pris på 2.046 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for TP-Link Omada ER706W-4G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 4G, Sort, Stationær router/pol router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.046 kr240 kr (10%)
27. maj 20262.286 kr45 kr (2%)
17. maj 20262.241 kr45 kr (2%)
1. maj 20262.286 kr75 kr (3%)
30. apr. 20262.211 kr62 kr (3%)
21. apr. 20262.149 kr19 kr (1%)
20. apr. 20262.130 kr63 kr (3%)
19. apr. 20262.067 kr82 kr (4%)
11. apr. 20262.149 kr18 kr (1%)
8. apr. 20262.131 kr200 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret