Gå til hovedindhold

TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar

TP-LinkNetværkEAN: 4897098685235
Pris fra 644 krtil 899 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 639 kr 24. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 644 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid
644 kr
Til butik
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP653
EAN: 4897098685235
Varenr.: 1000642855
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar
656 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link EAP653 Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
659 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi 6 access point TP-Link Omada EAP653 AX3000 - hvid
-4%769 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi 6 access point TP-Link Omada EAP653 AX3000 - hvid
-4%789 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid
799 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada EAP653 V1 Trådløs forbindelse Hvid
849 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link AX3000 WiFi 6 Access Point
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK644 kr644 krKøb
2CS MEGASTORE DK656 kr695 krKøb
3Proshop DK659 kr698 krKøb
4Boligcenter DK769 kr769 krKøb
5Vivas DK789 kr858 krKøb
6Teknikproffset DK799 kr858 krKøb
7Ultrashop849 kr849 krKøb
8Komplett DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar i 131 dage. Laveste pris i perioden er 630 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 680 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 657 kr.

Den nuværende pris på 644 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Omada EAP653 V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026644 kr6 kr (1%)
27. maj 2026650 kr6 kr (1%)
26. maj 2026656 kr12 kr (2%)
25. maj 2026644 kr1 kr (0%)
22. maj 2026645 kr18 kr (3%)
20. maj 2026663 kr17 kr (3%)
18. maj 2026646 kr13 kr (2%)
17. maj 2026659 kr12 kr (2%)
15. maj 2026647 kr6 kr (1%)
14. maj 2026653 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret